שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אורי אנג'ל - מנכ"ל חברת האחים עופר ספנות
  בנו הבכור של אודי אנג'ל ונכדו של יולי עופר מונה לתפקיד מנכ"ל עופר ספנות לאחר שעבר תפקידי ניהול שונים בחברה. חברת האחים עופר ספנות היא חלק מקבוצת האחים עופר אחזקת אניות, הנמצאת בשותפות שווה של אודי אנג'ל וקבוצת סמי עופר

  הילד רק בן 30, אבל הוא כבר יודע מה יעשה כשיהיה גדול - מנכ"ל חברת האחים עופר ספנות. אורי אנג'ל, בנם הבכור של אודי אנג'ל וגרושתו ליאורה (בתו של יולי עופר) מונה למנכ"ל החברה. 

   

  אמו של אורי פגשה את אודי אנג'ל (בן למשפחה העוסקת במאפיות) כשהשתחררה מהצבא והוא למד כלכלה וראיית חשבון באוניברסיטת חיפה.

   

  לאחר שהשניים התגרשו, לפני יותר מ-12 שנה, המשיך אודי להיות מעורב בעסקי האחים עופר ולשמור על קשר עם המשפחה. לפני כ-7 שנים החליטו האחים יולי וסמי עופר להפריד את עסקיהם והשותפות העיקרית שנותרה להם היא השליטה בבנק מזרחי-טפחות.

   

  אורי גדל בחיפה ולמד בבית הספר הריאלי בעיר. בצבא שירת בחיל הים בסטי"לים ובמודיעין ועם תום שירותו הצבאי נסע לאנגליה ללמוד מימון. הוא נשאר בלונדון שנתיים נוספות, במהלכן עבד בקרן ההון סיכון מרתון של המשפחה ובהמשך נסע ללימודי MBA באוניברסיטת שיקאגו בארה"ב.

   

  כשחזר לישראל השתלב אורי בעסקי הספנות של האחים עופר ולמד את העסק על כל מרכיביו. 

   

  לאורי 3 אחים: אחות צעירה בשם רונה, ועוד שני חצאי אחים מנישואיו השניים של אביו, איתי ואלונה.  

   

  חברת האחים עופר ספנות היא חלק מקבוצת האחים עופר אחזקת אניות, הנמצאת בשותפות שווה של אודי אנג'ל וקבוצת סמי עופר. בתפקיד יו"ר הקבוצה מכהן אודי אנג'ל. החברה, המחזיקה עשרות אניות, המוחכרות לחברות שונות.

   

  בין פעילויות החברה: עופר הייטק (מנכ"ל יואב דופלט), עופר מדיה (מנכ"ל אבי צבי), עופר ספנות (אורי אנג'ל) ועופר תעופה (ירון פרץ).

   

  החברה לישראל, הנמצאת בשליטת סמי עופר היא חברת החזקות השולטת בצים, כיל, בתי זיקוק ומחזיקה בטאואר. עופר אניות מחזיקה ב-2.88% ממניות החברה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אורי אנג'ל, הבן
  צילום: עידו בקר
  אודי אנג'ל, העניק לאחת ממיכליות הנפט הגדולות של האחים עופר את השם אורי
  צילום: עידו בקר
  מומלצים