שתף קטע נבחר

ציון קינן מתקרב לתפקיד המנכ"ל הבא של בנק הפועלים

כשבועיים לאחר עזיבתו של שי טלמון לכלל ביטוח, ממנה דירקטוריון בנק הפועלים במקומו את ציון קינן, (52), מ"מ מנכ"ל הבנק, למנהל החטיבה העסקית - תפקיד הממקם את קינן כמספר 2 ומסמן אותו כמנכ"ל הבא; במקביל מונה אורי פז למנהל החטיבה הקמעונאית ולילך אשר-טופילסקי מונתה למנהלת המרכז לניהול אסטרטגי

כשבועיים לאחר עזיבתו של שי טלמון, ומינויו לתפקיד כמנכ"ל כלל ביטוח, ממנה דירקטוריון בנק הפועלים את ציון קינן, מ"מ מנכ"ל הבנק, לתפקיד מנהל החטיבה העסקית - תפקיד הממקם את קינן כמספר 2 בבנק ומסמן אותו כמנכ"ל הבנק הבא, כאשר צבי זיו יסיים את תפקידו.

 

ציון קינן (52) כיהן עד כה כמנהל החטיבה הקמעונאית במסגרתה היה אחראי על האגף הקמעונאי הכולל את מערך האזורים ו- 252 סניפי הבנק, אגף ה-E-Banking , אגף השיווק והתכנון האסטרטגי, אגף אשראי קמעונאי ומשכנתאות, מועדון פלטינום ועוד.

 

קודם לכן, כיהן קינן בשורת תפקידים ובכללם: ממונה על חטיבת משאבי אנוש ולוגיסטיקה, מנהל אגף בנקאות קמעונאית, מנהל אזור הדרום בחטיבה הקמעונאית, מנהל בית ספר להדרכה בנקאית ועוד.

 

במקביל, דיווח דירקטוריון הפועלים על שני מינויים נוספים במסגרתם, ימונה אורי פז (38), לחבר הנהלה ומנהל החטיבה הקמעונאית במקומו של קינן, וכן תמונה לילך אשר-טופילסקי (37) לחברת הנהלה ולמנהלת המרכז לניהול אסטרטגי.

 

רונן ישראל דירקטור במקום אמיר ברנע

כמו כן ממנה הבנק את פרופ' רונן ישראל לדיקטור חיצוני, שיחליף את פרופ' אמיר ברנע שהתפטר מהנהלת הבנק בתחילת חודש ספטמבר על רקע חילוקי דעות עם הדירקטוריון באשר להתנהלותה של בעלת השליטה בבנק, שרי אריסון.

 

פרופ' ישראל מכהן כיום במקביל כדירקטור חיצוני באלקו החזקות, אלרן השקעות ומבטח שמיר וכן משתייך לסגל המרכז הבינתחומי בהרצליה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: סיון פרג'
ציון קינן, מנהל החטיבה העסקית
צילום: סיון פרג'
אורי פז, מנהל החטיבה הקמעונאית
צילום: סיון פרג'
ולילך אשר-טופילסקי, מנהלת המרכז לניהול אסטרטגי
מומלצים