שתף קטע נבחר

SMS מסלקום: שמרו על החיות במופע הזיקוקים

לאחר פניות רבות של פעילים למען בעלי חיים שלחה חברת סלקום הודעות טקסט ללקוחותיה, והזכירה להם לשמור על חיות המחמד שלהם במקום שקט בזמן מופע הזיקוקים. בעלי חיות המחמד שאינם לקוחות של סלקום לא זכו, מן הסתם, לתזכורת דומה

חברת סלקום קיימה הערב (ה') מופעי זיקוקים ב-45 מוקדים ברחבי הארץ בעת ובעונה אחת. כמה שעות לפני המופע הודיע החברה כי תשלח הודעות SMS ללקוחותיה, להזכיר להם לדאוג לחיות המחמד שלהם העלולות לסבול מרעש המופע. ואכן, ללקוחות רבים של החברה נשלחו הודעות טקסט בהן נכתב: "ב-20:45, בעת מופע הזיקוקים ב-45 נקודות, מומלץ למקם בעלי חיים במקום שקט. לפרטים נוספים 545*". בעלי חיות המחמד שאינם לקוחות של סלקום לא זכו, מן הסתם, לתזכורת דומה.
 
עוד בנושא:
 
הודעת הטקסט היא פרי מאמציהם של פעילי למען בעלי החיים וגולשי אינטרנט רבים שפנו משעות הבוקר למוקד החברה, וביקשו לשקול מחדש את קיום המופע, או לחילופין להתריע בפני בעלי חיות מחמד על האירוע ולהזכיר להם לסגור פתחים ולמנוע בריחה מבוהלת של חיות מחמד.
 
בין הפעילים הייתה גם הזמרת שרון קרלן, שפעלה רבות למען כלבים וחתולים נטושים במלחמת לבנון השנייה. "בתור אמנית שאיכפת לה מבעלי חיים, ביקשתי מהם שישתפו פעולה כדי למזער את הנזקים, כדי שכמה שפחות כלבים וחתולים יסבלו מכך", סיפרה קרלן ל-ynet. "לבעלי החיים זהו יום אסון. אם אפשר לגרום לרבים מהם לא ללכת לאיבוד מבהלה ולא להידרס בכבישים אז למה לא לעזור?".
 


ההודעה של "סלקום" (צילום: תמר אברהם)

 

קרלן סיפרה שקיבלה תשובות שליליות רבות מגורמים שונים בחברה עד שהצליחה להגיע למנכ"ל סלקום, עמוס שפירא. "הוא הבטיח לטפל בנושא ולשלוח הודעות למאות אלפי לקוחות עד לשעה בה אמור להתחיל המופע - 20:45. ואכן, תוך זמן קצר, קיבלתי הודעת טקסט מסלקום, ואני רוצה להודות לו על שיתוף הפעולה".
 
מחברת סלקום נמסר בתגובה: "אכן נשלחו מאות אלפי הודעות טקסט ללקוחות סלקום הקוראות למקם את בעלי החיים במקום שקט. שלחנו הודעות עד לשעה רבע לתשע בערב לכמה שיותר לקוחות הנמצאים באזורי המוקדים של הזיקוקים".

פורסם לראשונה 01/11/2007 18:43

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
קיבלו תזכורת. אילוסטרציה
צילום: ablestock
מומלצים