שתף קטע נבחר

חדש בקהילות ynet: אזור אישי לכל גולש

משתתפי הפורומים ביקשו, ו-ynet נענה ומשיק מערכת חדשה, שתאפשר לכל גולש לנהל בעצמו את המידע האישי שלו באתר: כרטיס אישי, תמונה, ניק קבוע, קישורים, קיצורים, כל התגובות וההודעות שכתב – ועוד. תתחדשו

ynet משיק שירות חדש למען הגולשים באתר ובערוץ הקהילות, שיעשיר ויעמיק את חוויית ההשתתפות בפורומים: אזור אישי לכל גולש!

 

האזור האישי נועד לאפשר לגולשים לנהל בעצמם את המידע האישי שלהם באתר, להציג את נתוניהם האישיים ותמונתם, לבחור שם משתמש קבוע ולאסוף תכנים ממקורות שונים לכתובת אחת. בהשקת המערכת הזו נענה ynet לאלפי פניות של גולשים ומשתתפי הפורומים שבשנים האחרונות שבו והציעו שיפורים שונים במערכת הקהילות.

 

לחצו כאן למצגת פשוטה שמציגה את כל שלבי הרישום במסכים, עם הסבר ידידותי!

 

מהו האזור האישי?

 

תמיד רציתם שתהיה לכם כתובת אחת, אליה תוכלו לאסוף את כל הכתבות שהכי אהבתם, הפורומים המועדפים עליכם, ולצפות בכל התגובות וההודעות שכתבתם בכל האתר ובכל הפורומים, אבל עד כה לא הייתה אופציה כזו. עכשיו זה אפשרי: האזור האישי החדש של ynet יאפשר לכם לנהל את כל הקישורים המועדפים האישיים, לצד נתונים רבים על עצמכם (כולל תמונה אישית).

 

מערכת הקהילות מציגה בפניכם תהליך הרשמה מהיר ופשוט, שיאפשר לכל אחד מכם לייצר את הכרטיס האישי, שילווה אותו בכל פעילות בהווה, ובכל שימוש עתידי באתר.

 

 מה צריך לעשות?

 

 • כל גולש שירצה להשתמש בפורומים שבהם נדרש רישום - יתבקש לעבור תהליך הרשמה חד-פעמי בו ימלא בטופס כמה פרטים בסיסיים, שיאפשרו לו כניסה לאזור האישי שלו.

 

 •  גולשים שהיו פעילים עד כה תחת כינוי (ניק, שם משתמש) קבוע, ואשר בעת הרישום בכינוי הזה ציינו את כתובת המייל הפעילה – יתבקשו לעבור הסבה שבמהלכה הכינוי הקבוע שלהם יישמר!

 

 • גולשים אשר נרשמו לפורומים בעבר, ומשתמשים בכינוי קבוע, אולם בעת הרישום ציינו כתובת מייל לא פעילה, יתבקשו להירשם מחדש תחת הכינוי שירצו.

 

 • בעת ההרשמה, תתבקשו לציין כתובת מייל פעילה, אליה ישוגר הקישור שיאפשר לכם להפעיל את האזור האישי שלכם.

 

 • שימו לב: אם אתם גולשים בפורומים שאין בהם הרשמה – כדאי להירשם ולהקים לעצמכם אזור אישי – אבל אין זה הכרחי כלל. 

 

יש להבחין בין שם המשתמש לכינוי. שם המשתמש הוא עבור הכניסה לאזור האישי, והוא חייב להיות בן מינימום 6 תווים ובאנגלית, כפי שכתוב בבועה המופיעה בתחילת תהליך ההרשמה.

 

הכינוי שלכם, הוא השם תחתיו אתם כותבים בפורומים בהם יש רישום. אם אתם מעוניינים ששם המשתמש שלכם יהיה זהה לכינוי, אך הכינוי שלכם הוא בעברית ו/או באנגלית ועד שישה תווים, תתבקשו להמציא לעצמכם שם משתמש אחר.

 

מסכי הרישום

 

קיימים שני מסכי רישום לאזור האישי: האחד מופיע דרך הקישור "הירשמו לקהילות" בראש עמוד הקהילות הראשי.  


במסך זה אין אפשרות להירשם תחת כינוי, האפשרות תופיע במהלך עדכון הפרטים בהמשך ההרשמה. מסך הרישום נראה כך:

 


 

 

מסך הרישום השני, הכולל את האפשרות לקבוע לכם כינוי אישי ו/או להיכנס תחת הכינוי הישן שלכם שנשמר, יופיע בעת לחיצה על "הוספת הודעה" בפורום בעל רישום. כאן עליכם למלא את הכינוי והסיסמה בהם השתמשתם לכניסה לפורומים עד כה. כאמור, אם בעת הרישום הראשוני לפורומים הכנסתם כתובת מייל פעילה, הכינוי שלכם יישמר. לאחר הכניסה, הגולש יועבר אוטומטית למסך הרישום, כפי שהוא מופיע כאן:

 


 

 

 

האם השימוש בפורומים ישתנה?

 

 •  לא!

 

 • לאחר הכנסת שם המשתמש והסיסמה, ואחרי שתעברו ראשית באזור האישי שלכם - השיטוט בפורומים הדורשים רישום, וכן פרסום הודעות ותגובות באתר – יהיו זהים לאופן שבו התרגלתם לפעול מאז ומתמיד.

 

 

למה זה טוב?

 

 • הכרטיס האישי הוא הפינה האישית שלכם. במקום לחפש ולהתבלבל, תוכלו לאסוף לשם את כל הכתבות שמעניינות אתכם, את כל ההודעות שאהבתם, את כל הקישורים שעדיין לא הספקתם לעיין בהם – במקום לחפש או להעמיס על רשימת המועדפים שלכם.

 

 • באזור האישי תוכלו לייצר גישה ישירה ומהירה לפורומים הקבועים והמועדפים עליכם (בערוץ הקהילות וגם בערוץ הפורומים הרפואיים), ולהגיע אליהם בקליק אחד, במקום לחפש אותם שוב ושוב בדף הקהילות.

 

 • האזור האישי מאפשר לכם לנהל את ההיסטוריה של ההודעות והתגובות שלכם – בפורומים, וגם בטוקבקים לכתבות.

 

 • כל טוקבק שנכתב בידי גולש רשום שיש לו אזור אישי, ונחתם תחת הניק בו בחר הגולש לניהול האזור האישי – יפורסם תחת הניק המוכר, יקושר לאזור האישי שלו, ויאפשר לכל הגולשים להיכנס לכרטיס האישי שלו ולהכירו, לקרוא עוד עליו ועוד תגובות שפרסם בעבר.

 

 • עומדת בפניכם האפשרות להעלות טוקבק בצורה אנונימית, ללא הניק המוכר שלכם וללא כתובת המייל, וכך הוא לא יקושר אל האזור האישי שלכם. פשוט סמנו בריבוע המתאים.

 


 

 • שימו לב: אם אינכם מעוניינים שהכרטיס האישי שלכם יהיה גלוי לכל הגולשים – נא בחרו באופציה "פרטי". עדכון סוג הכרטיס שלכם, מופיע בעדכון הפרטים במנוי שלכם.

 


 

 • תוכלו לראות את כל ההודעות שפרסמתם בפורומים השונים ואת התגובות שקיבלתם להודעה שלכם והתגובות שכתבתם לכתבות באתר.

 

 

יש שאלות?

 

אם גם אחרי קריאת ההסבר אתם מתקשים להפעיל את האזור האישי או שיש לכם שאלות נוספות – אתם מוזמנים לפנות אל שירות הלקוחות שלנו service@y-i.co.il.

 

 

תשתמשו ותתחדשו,

 

ריקי כהן ומור אלזון

 

מערכת הקהילות

והנהלת הפורומים הרפואיים

 

ynet

 

forums@y-i.co.il

hforums@y-i.co.il

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים