שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  גב ים מקימה מתחם עסקים בחולון בהשקעה של 75 מ' שקל
  החברה החל בהקמת מתחם עסקים והיי-טק באזור התעשייה חולון במקום מבנים ישנים שבבעלותה. המתחם ישתרע על 85 אלף מ"ר ויכלול 4 בניינים. אכלוס הבניין הראשון מתוכנן למחצית 2009

  חברת גב ים מקבוצת אי.די.בי של נוחי דנקנר החלה בהקמת מתחם חדש לעסקים והיי-טק בחולון בהשקעה של 75 מיליון שקל.

   

  המתחם הממוקם באזור התעשייה חולון, בצומת הרחובות המלאכה ודרך השבעה. הוא ישתרע על 85 אלף מ"ר ויכלול 4 מבנים בני 10 קומות כל אחד. מועד סיום העבודות המשוער ואכלוס הבניין הראשון מתוכננים למחצית שנת 2009.

   

  מתחם העסקים מוקם על גבי מתחם ישן שבבעלות החברה, שכלל מבנים בשטח כולל של 4,800 מ"ר, שחלק גדול מהם כבר נהרסו. הוא ייבנה על בסיס מודל מתחם גב ים בהרצליה בתכנונו של האדריכל אבנר ישר. דמי השכירות במתחם צפויים להגיע ל-9-10 דולר למ"ר ברמת המעטפת.

   

  שרון שוופי, מנכ"ל חברת גב ים, אמרה היום: "המתחם בחולון נמצא במיקום אסטרטגי ונגיש והוא יהווה חלופה מצויינת לחברות המעוניינות למקם את המטה שלהן במרחק של דקות ספורות מלב אזור העסקים בתל אביב ולשלם דמי שכירות התואמים לפריפריה".

   

  חברת גב-ים לקרקעות, היא חברת בת של החברה לנכסים ולבנין מקבוצת אי די בי. החברה עוסקת ביזום של פארקים לתעשיות עתירות ידע, בניני משרדים, מרכזים מסחריים, איזורי תעשיה, אחסנה וחניונים. בבעלותה 670 אלף מ"ר של נדל"ן מניב והיא פעילה גם בתחום הבנייה למגורים.

   

  החברה מחזיקה בקומפלקס משרדים דומה בלב איזור ההיי-טק בהרצליה פיתוח, בצמוד לכביש חיפה תל אביב. לאחרונה רכשה החברה קרקע באזור התעשייה קרית אריה בפתח תקוה בתמורה ל-105 מיליון שקל להקמת פארק תעשיות עתירות ידע.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים