שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  משפחת פיירו

  ימים ה', א'-ד'

  יום ה', פרק 247

   

  פיירו ואיסבל מחליטים לעבור לגור בדרום ולהתחיל שם חיים חדשים יחד עם קטה וחוליה התינוקת. אמדאו מחכה בקוצר רוח לשובה של סנדי. פיירו מוסר את ניהול העסק לידי אנחליטו. מימיצ'ה ואטיליו מחליטים לחיות יחד. פיירו ולוסיה נפרדים. מורנה עוברת לגור בבית חדש יחד עם אמה ועם בנה. ליד קברו של חואן, לוצ'ו מבטיח לשכוח את מורנה. ריטה תוקפת את עצמה בסכין ומתעוורת. חואן קרוס מנסה שוב להתקרב אל לוסיה. (פרק אחרון)

   

  פרקים קודמים

   

  מורנה מגיעה לביתה. ריטה מתחפשת לגבר, שוהה במלון ונפגשת עם אקוניה כדי שישיג לה מסמכים מזויפים. היא מצלצלת ללידיה ותובעת ממנה כסף תמורת התינוק. חואן קרוס איתן בדעתו לערוך בדיקת רקמות נוספת. לוסיה, שיודעת שפיירו התפייס עם איסבל, מבקרת אותה ומאיימת עליה. לתדהמתה, פיירו מופיע שם עם פנצ'ו מ אטיליו מאיים להודות כי זייף את התוצאות של בדיקת הדנ"א. לידתה של איסבל מתקרבת.

   

  פיירו, לוצ'ו, מורנה ולידיה מגיעים לנקודת המפגש שנקבעה עם ריטה, ומוצאים שם תינוק שאינו הבן של חואן. מצוידת בכסף שקיבלה מלידיה, ריטה מתכננת לצאת את גבולות המדינה מ המשטרה עוקבת אחרי ריטה ומגלה שהיא מתכננת לצאת את גבולות המדינה. היא נתפסת ונפצעת מירייה בחזה. בנם של מורנה וחואן מוחזר אל חיק אמו. לוסיה מתוודה בפני חואן קרוס שהוא אכן אביו של פנצ'ו. הרופא אומר לאיסבל שלידתה הולכת וקרבה. רפה, איסבל וקטה מתכוננים לנסוע לאושואיה במטרה להשתקע שם. שני צעירים מוצאים את ריטה ליד הנהר, והיא עדיין חיה מ ריטה חוזרת לדירתה של מורנה ומצליחה להחזיק אותה, את לוצ'ו ואת הרופא שטיפל בפציעתה באיומי אקדח.

   

  כשהמשטרה מגיעה, ריטה מתחזה לעיוורת. איסבל משאירה לפיירו מכתב פרדה. לוסיה מספרת לפיירו שחואן קרוס הוא אביו של פנצ'ו. פיירו קורא את מכתבה של איסבל ומחליט לצאת לקראתה, כשהוא רואה שאיסבל ורפה כבר עזבו, הוא לוקה בהתקף לב מ איסבל מובהלת לבית החולים, בשל ירידת מים. פיירו מחלים מהתקף הלב. שוטרים פורצים לדירתה של מורנה ומצליחים ללכוד את ריטה. רפה מודיע לפיירו שאיסבל עומדת ללדת. לוסיה מסדרת לפיירו אמבולנס כדי שיוכל להגיע לבית החולים ולהיות נוכח בלידת בנו.

   


  פורסם לראשונה 16/11/2007 16:57

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים