שתף קטע נבחר

מייסדי ICQ בעקבות יו טיוב: מקימים אתר וידאו באינטרנט

האתר "נוקה.טי.וי", מספק טלוויזיה אלטרנטיבית באינטרנט המציעה תוכן שנוצר על ידי המשתמשים. עד היום גויסו למיזם כ-5 מיליון דולר, בהובלת קרן הון הסיכון אוורגרין, כאשר בין המשקיעים נמנים מייסדי ICQ: ספי ויגיסר, אריק ורדי ויאיר גולדפינגר

נוקה.טי.וי (Knocka.TV), טלוויזיה אלטרנטיבית באינטרנט המציעה תוכן שנוצר על ידי המשתמשים, פתחה היום (ב') את ערוצי הטלוויזיה שלה לגולשים וליוצרי תוכן.

 

נוקה.טי.וי הוקמה לפני כשנה על ידי ספי ויגיסר וניר ארליך. עד היום גויסו כחמישה מיליון דולר, בהובלת קרן הון הסיכון אוורגרין, כאשר בין המשקיעים ספי ויגיסר, אריק ורדי, יאיר גולדפינגר, איילון תירוש וקרן פרטם.

 

נוקה היא טלוויזיה מבוססת דפדפן, המציעה ערוצים ותוכניות אשר נוצרו על ידי משתמשים ויוצרים מקצועיים. השימוש באתר הוא ללא תשלום וכדי להצטרף לקהילה נדרשת הרשמה באתר.

 


אתר נוקה.טי.וי

 

ניר ארליך, מנכ"ל נוקה.טי.וי: "המהפכה של נוקה באה לידי ביטוי בסיסמה שלנו - The People Have Taken Over. אתרים דומים כדוגמת YouTube, היוו את חוד החנית לתבנית של תוכן הנוצר על ידי משתמשים, כצעד הראשון לווידאו דמוקרטי על גבי רשת האינטרנט במונחים של הפקת תוכן. אולם, זה דרש הרבה מהצופים בכל הנוגע למציאת תכנים טובים, אשר נוצרו בעיקר באמצעים ויראליים".

  

ספי ויגיסר, מייסד שותף ב-ICQ והמייסד של נוקה.טי.וי.: "כאשר ICQ סללה את הדרך של מסרים מיידיים, ידענו כי אנחנו ממלאים צורך עבור אנשים שרצו לשתף מידע כתוב על גבי האינטרנט. עכשיו אנו עושים אותו הדבר עם הדור החדש של משתמשי האינטרנט הצורכים וידאו באינטרנט - צופים מתוחכמים אשר יודעים מה הם אוהבים ויוצרי תוכן כשרוניים, אשר עדיין חשים את הצורך של שיתוף ויצירה יחד".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים