שתף קטע נבחר
יוצא מהאליפסה? שטראוס תשנה את הלוגו של עלית
בלעדי: לאחר שנמחק משם הקבוצה והפך לאחד ממותגיה, מתכוונת שטראוס גרופ לשנות במהלך 2008 את הלוגו של עלית. שטראוס בתגובה: הלוגו ישונה במסגרת הטמעת הזהות החדשה של הקבוצה

לפני כתשעה חודשים ביצעה קבוצת שטראוס מהלך גדול של מיתוג מחדש, במסגרתו נמחק  גם השם המיתולוגי עלית משם החברה והפיכתו למותג בלבד. כעת, נראה כי קבוצת שטראוס מתכוונת להשיק לוגו חדש לעלית.

 

ל-ynet נודע, כי שטראוס צפויה לשנות במהלך שנת 2008 את הלוגו של עלית. באחת הסקיצות הראשוניות, שהודפסה על כרטיסי מנוויי מכבי תל אביב בכדורסל

נראה הלוגו כשהוא מחוץ לאליפסה שהקיפה אותו עד עתה. בלוגו הישן היה השם עלית בצבע לבן, בתוך אליפסה והאותיות היו מוקפות בצבע שחור, על רקע אדום. בסקיצה, אותיות השם מוקפות בצבע אדום והפונט שלהם השתנה.  

 

מקבוצת שטראוס נמסר בתגובה: "במהלך שנת 2008 ישונה הלוגו של עלית על פי התוכנית כחלק מהטמעת הזהות החדשה של הקבוצה והטמעת השם עלית כאחד ממותגי הקבוצה".  

 

לפני תשעה חודשים קיימה עופרה שטראוס, יו"ר קבוצת שטראוס, מסיבת עיתונאים בה הודיעה על החלטת ההנהלה למחוק את השם עלית משם הקבוצה. התגובות למחיקת השם היו קשות, בעיקר מצד עובדי החברה הוותיקים, אך גם מצד הצרכנים האדוקים. עבורם, מדובר בסמל ותיק ומיתולוגי וגבות רבות הורמו למשמע העובדה שהשם עומד להימחק. בשטראוס ניסו להרגיע את הרוחות והסבירו, כי עלית יישאר שם מותג בקבוצה והלוגו יתנוסס על מוצרי החברה בתחום השוקולד והקפה.

 

הנהלת הקבוצה הסבירה אז, כי השם עלית מחובר לתחומי הקפה והשוקולד אך אינו מתאים לשווקים הבינלאומיים בהם פועלת החברה ואינו תואם את הערכים הבריאותיים המוטמעים בשווקים אלה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
עלית. סקיצות ראשונית
הלוגו הנוכחי. ישתנה.
מומלצים