שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  רמי וריטה חויבו ב-20 אלף שקל

  שלב נוסף במאבקו של הזוג הפרוד מול הליקון: שופטת בית המשפט המחוזי קבעה כי מקומו של הדיון מול בורר ולא בבית המשפט וחייבה את הזוג בהוצאות שכר טרחה

  הסאגה נמשכת: בדיון ראשון שנערך הבוקר (ד') בבית המשפט המחוזי בתל-אביב, קבעה השופטת כי הסיכסוך בין ריטה ורמי קליינשטין מול הליקון חייב, קודם כל, להתנהל מול בורר שימונה על ידי ראש לשכת עורכי הדין בישראל. יש לציין כי התנהלות מול בורר היתה העדיפות הראשונה מצידה של הליקון,

  באמצעות עורכי דינה שוקי חורש ורונן ברומר ממשרד עו"ד ש.הורביץ ושות'. בנוסף, חייב בית המשפט את הזוג לשעבר בהוצאות שכר טרחה לעורך דין בסכום של 20 אלף שקל.

   

  רמי וריטה עזבו בזעם את חברת הליקון, איתה שיתפו פעולה במשך יותר מ-20 שנה, וכעת תובעים אותה על ארבעה מיליון שקל בגין העלמת כספים ושיבוש רישומיים כספיים. הליקון ומנהליה רוני בראון ואיציק אלשיך הגישו כתב הגנה בו נטען כי התביעה "משוללת יסוד, רצופת השמצות והאשמות קשות וחמורות ביותר". בכתב ההגנה נכתב גם כי יש להגיע להסדר דרך בוררות, אבל רמי וריטה דחו את העניין. הליקון ענתה בחזרה כי "השניים עושים ככל שביכולתם על מנת להתחמק מבירור הסכסוך בבוררות". היום, כאמור, קיבלה החברה את מבוקשה.

   

  בעקבות הפסיקה בתוך עשרה ימים צריכה חברת הליקון לפנות אל ראש לשכת עורכי הדין כדי שיקבע בורר לדיון בתביעת הזוג נגדם. "אפילו אניח כי יש בטענות המשיבים, רמי וריטה, עניין לציבור האמנים הקשורים עם הליקון", כתבה השופטת, "אין בכך כדי להצדיק את בירור התביעה בבית המשפט, מקום שהצדדים הסכימו לברר את טענותיהם בבוררות".

   

  עו"ד דוד קוגן, ממשרד שקל ושות' המייצגים את רמי וריטה, מסר בתגובה: "אנחנו מכבדים את החלטת בית המשפט, והמחלוקות בין הצדדים תועברנה להכרעה של בורר. יחד עם זאת, חלק מהטענות של חברות אחרות מקבוצת הליקון לא תוכלנה להתברר באותה המסגרת".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ג'ו קוט
  ריטה ורמי. נאבקים ביחד
  צילום: ג'ו קוט
  בראון. נפגש אצל הבורר
  לאתר ההטבות
  מומלצים