שתף קטע נבחר

הגיעה עונת המונסון

שון מונסון התגייר, עבר ברית מילה ובגיל 25 הגיע בעקבות הדת לישראל, כדי לשחק כדורסל בבני השרון. עכשיו הוא מחפש כלה כשרה. יש מועמדות?

לשחקנים אמריקאים שמגיעים לארץ ומתאהבים בה כבר התרגלנו, אבל הפעם אנחנו מביאים לכם סיפור הפוך. שון מונסון, שחקנה של בני השרון, החליט להתגייר, ואז הגיע לישראל.

 

מונסון בן ה-25 נולד למשפחה ליברלית בעיר בריוויל שבווירג'יניה, ארצות הברית. את היהדות גילה בניו יורק, אצל הרב פטשניק, אותו הכיר דרך חבר. אחרי שלמד מעט על היהדות וערכיה, החליט להתגייר. "זה הרגיש הכי טבעי שיש, היום אני מרגיש מלא יותר מבחינה רוחנית", אומר מונסון, שמספר בכתבת הווידאו גם על ברית המילה אותה עבר בגיל מאוחר בחייו.

 

בגובה 2.03 מטרים, היה ברור למונסון כי עליו לנסות גם את מסלול הכדורסל. הוא הצליח לא רע כשחקן אוניברסיטת ואגנר בארה"ב, אבל ההזדמנות להמשיך בכך גם כמקצוען ניתנה לו השנה על ידי אפי בירנבוים, מאמן בני השרון.

 

מונסון לא אקטיבי יותר מדי במגרש, ודומה שהוא גם לא פעיל במיוחד מחוץ לו. את רוב זמנו הפרטי הוא מבלה בלימודי עברית ובמשחקי דומינו עם שותפו לדירה, גארד הקבוצה ג'וליוס פייג' (מונסון לימד את חברו איך משחקים ועכשיו הוא מפסיד לו...).

 

כאשר פייג' ומונסון ייפרדו, בשלב זה או אחר, יתמקד מונסון בחיפוש אחר שותפה לחיים, בחורה יהודיה כשרה, איתה יוכל להתחתן ולהקים בית פה בישראל. צפו בווידאו, ואם תרצו תגישו אחר כך את מועמדותכן.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שון מונסון
צילום: דלית שחם
מומלצים