שתף קטע נבחר

מידע מאירופה הביא למעצר פדופילים בישראל

על פי מידע שהתקבל מהאינטרפול, נעצרו הבוקר (א') ארבעה אזרחים ישראלים מצפון הארץ בחשד להפצת תכני פדופיליה דרך רשת האינטרנט. בשבועות האחרונים הצטברו תלונות רבות על אזרחים ישראליים המפיצים סרטים ותמונות בעלי אופי מיני בהם מעורבים קטינים

עשרות אנשים מרחבי הארץ נוהגים על פי החשד להפיץ חומר פדופילי ברשת האינטרנט. כך עולה מתלונות שהועברו מגרמניה ומספרד באמצעות רשת האינטרפול. חלק מהתלונות הגיעו למחוז הצפוני, ובמפלג הונאה צפון עצרו הבוקר ארבעה חשודים שהודו בחקירתם כי אכן נהגו לעשות את המיוחס להם. "מדובר בתופעה חולנית שאינה טבעית ובוודאי מי שנוהג לעשות כן, עושה זאת על רקע ארועים כאלה ואחרים בעברו". אמר ראש מפלג הונאה צפון, רב פקד אהרון גלאור.

 

בשבועות האחרונים הלכו והצטברו מספר רב של תלונות על אזרחים ישראלים שנוהגים להפיץ ברשת האינטרנט סרטים ותמונות של מין בהם מעורבים קטינים. "המערכות הפועלות היום מתוחכמות מאוד. ברגע שהמשתמש נכנס לרשת מתנוסס לצד שמו גם דגל המדינה ממנה הוא שולח את החומר וכך מיד יודעים לאתר היכן מתגוררים אותם אנשים שמפיצים את החומר הפדופילי", הוסיף גלאור.

 

הבוקר נעצרו ארבעת החשודים לאחר שמפלג הונאה צפון פנה אל חברות האינטרנט השונות, קיבל מהם את שמם ואת כתובתם. החשודים, שניים מהם תושבי חיפה בגילאי 30 ו-43. חשוד נוסף תושב הגליל בן 48 נשוי ואב לילדים וחשוד רביעי תושב אזור העמקים, איש קבע במקצועו. "אחד החשודים סיפר בחקירתו כי עבר בילדותו התעללות מינית, אני משער שמי שעושה מעשים מעין אלו יש בעברו פשעים". ציין ראש מפלג הונאה צפון.

 

הבוקר יובאו החשודים בפני שופט.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ויז'ואל/פוטוס
עשרות ישראלים עוסקים בהפצת פדופיליה. אילוסטרציה
צילום: ויז'ואל/פוטוס
מומלצים