שתף קטע נבחר

Wextrust Securities: השקעה במלונות היוקרה בארה"ב

על פי בית ההשקעות, ההשקעה לטווח ארוך בתחום מלונות היוקרה בארה"ב, מאפשרת ללקוחות ישראלים פרטיים ליהנות מתשואה עודפת של לפחות 19% (IRR ) לכל שנת אחזקה בנכס

בית ההשקעות Wextrust Securities , מרחיב פעילותו בתחום הנדל"ן המסחרי ומציע למשקיע הישראלי הפרטי השקעה לטווח ארוך בפורטפוליו נכסים בתחום מלונות היוקרה בארה"ב. ב-Wextrust Securities צופים, כי ההשקעה תניב תשואה פנימית של לפחות 19% (IRR) לכל שנת אחזקה בנכס.

 

על פי בית ההשקעות, יש ביקוש גדול יותר לבתי מלון לעומת נכסים מסחריים, כאשר התשואה הגבוהה למשקיע נגזרת מהכנסה שנתית וכן מרווח ממכירת הנכס.

 

לצורך השקעה זו מקימה Wextrust, חברת בת שתיקרא Axela Hospitality שהוקמה על מנת ליצור פורטפוליו נכסים של מלונות יוקרתיים בעלי ערך מוסף גבוה.

 

בשלב הראשון יוכלו משקיעים פרטיים להשקיע ישירות בפרויקטים בודדים שמציע בית ההשקעות, כאשר מינימום ההשקעה יעמוד על 100 אלף דולר. בסופו של התהליך יתאפשר למשקיעים להגיע למקסימום רווח דרך מספר אופציות יציאה:

 

1. מכירת המלון כנכס בודד.

 

2. כחלק מתיק-המלונות.

 

3. במקרה של הנפקה בבורסה של Axela Hospitality המשקיע יוכל לבחור בין לקחת את השקעתו במזומן או דרך מניות או שילוב של שתיהן.

 

אופציית היציאה שתוצע למשקיע תהיה זו עם הרווח הגדול ביותר.

 

במסגרת אפשרויות ההשקעה, תרכוש החברה הבת Axela Hospitality בתי מלון נוספים ברחבי ארה"ב, הממוקמים באזורים אסטרטגיים ואטרקטיביים להשקעה. לחברה כבר מספר נכסים הפתוחים להשקעה באילינוי, אריזונה, וירג'יניה ומערב וירג'יניה.

 

בית ההשקעות WexTrust Securities הוקם בתחילת 2005 בישראל ומנוהל ממשרדיו במתחם הבורסה ברמת גן ומהמשרד הראשי הממוקם בווירג'יניה-ארה"ב. בית ההשקעות הינו חברה בת לחברת הייעוץ וההשקעות האמריקאיתWexTrust Capital שנוסדה ב-1994, ומתמחה בניהול נדל"ן מסחרי בארה"ב. כמו כן, שימשה החברה כחתם בעסקאות בהיקף של למעלה ממיליארד דולר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
השקעה בתחום מלונות היוקרה בארה"ב
צילום: Index Open
מומלצים