שתף קטע נבחר

מסתמן: כתב אישום בעבירות מין נגד ליאור קצב

הפרקליטות הודיעה לאחיו של הנשיא לשעבר כי חקירת התלונה של העובדת הזרה מ"פונדק ה-101" נסגרה ולא יוגש כתב אישום נגדו בפרשה. עם זאת, בפרקליטות מתכוונים להעמידו לדין על עבירות מין שביצע לכאורה, בעקבות תלונת אשה מלפני שמונה שנים

עסקת הטיעון עם האח, הנשיא לשעבר משה קצב , עדיין תקועה במסדרונות בג"ץ, אך בינתיים, נראה כי ליאור קצב מסתבך בפרשיית מין ישנה-חדשה. פרקליטות מחוז הדרום הודיעה לפני ימים ספורים לפרקליטו של ליאור קצב, עו"ד ציון אמיר, כי בכוונתה להגיש כתב אישום נגדו, בעקבות תלונת אישה שהוגשה לפני כשמונה שנים. האישה טענה כי קצב ניסה לגעת בחזהּ.

 

התיק המדובר תלוי ועומד בפני פרקליטת מחוז הדרום יסכה ליבוביץ'. משרד המשפטים טוען כי נערך שימוע בעניין והתיק עומד בפני הכרעה, אולם בסביבתו של קצב טוענים כי טרם נערך שימוע וקצב אף לא נחקר בפרשה.

 

עו"ד אמיר אמר אמש (יום א') ל-ynet כי "מאוד מדאיגות הנסיבות שבהן התעורר פתאום לחיים תיק שנגנז לפני שנים רבות". לדבריו, העניין מדאיג ומחייב בדיקה.

 

בינתיים, תיק החקירה נגד ליאור קצב בעניינה של העובדת הזרה שהתלוננה כי הותקפה מינית על ידו בפונדק כושי רימון שבערבה - נסגר. הפרקליטות מסרה לקצב על דבר סגירת התיק ביום חמישי האחרון.

 

החקירה בפרשה החלה בחודש פברואר השנה, בעקבות תלונה שהגישה העובדת הזרה, לאחר שנעצרה על-ידי שוטרי מינהלת ההגירה בחשד ששהתה בארץ שלא כחוק. היא סיפרה שכאשר עבדה ב"פונדק ה-101" בדרום, ביצע בה ליאור קצב מעשה מגונה. תלונתה של הצעירה הועברה בו ביום ליחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה). החוקרים לקחו את המתלוננת לבדיקת פוליגרף, שהעלתה שהיא דוברת אמת.

 

קצב נחקר שבועות ספורים לאחר הגשת התלונה. גם מנכ"ל בית הנשיא לשעבר, עמוס מימון,

נחקר ביחידה הארצית לחקירות הונאה, בחשד שביצע מעשים מגונים באותה עובדת זרה. עם פרסום הפרשה אמר קצב: "זה עוד סיפור דימיוני שכל כולו הבל הבלים. עצוב שכל מי שנעצר על-ידי המשטרה ועבר עבירה מול רשויות החוק בוחר לחלץ את עצמו באמצעות הפרחת סיפורי בדים ועלילות שווא נגד משפחת קצב. גם הסיפור הזה יתברר כסיפור דמיוני שבינו לבין האמת אין ולא כלום".


פורסם לראשונה 16/12/2007 20:58

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שאול גולן
קצב. תיק סגור -תיק פתוח
צילום: שאול גולן
מומלצים