שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  שרהל'ה שרון מוציאה סדרת ספרי ילדים

  אחרי שנים של כתיבה למגירה, אומרת כוהנת השירה בציבור: "החלטתי לא לשמור את הסיפורים רק במסגרת המשפחה, ולאפשר לכל עם ישראל ליהנות מהם". הספר הראשון יראה אור ביום העצמאות

  כוהנת השירה בציבור שרה'לה שרון מוציאה סדרת ספרי ילדים, תחת השם"סבת'לה שרון". בסדרה ישולבו שירים קצרים מפרי עטה (מילים ולחן), היא מיועדת לגילאי 4-7 ותראה אור בהוצאת "אופיר".  אל הספרים יצורף דיסק ובו שרה'לה שרון מקריאה את הסיפור ומלווה את עצמה במוזיקה. הספר הראשון בסדרה עתיד לראות אור לקראת יום העצמאות.

   

  "את ההשראה לכתיבת סיפורי הילדים קיבלתי משעות איכות משעשעות ומהנות במיוחד שעברתי עם נכדיי". אומרת שרון. "כל נכד עורר בי סיפורים ושירים נוספים. כשראיתי שלא רק הם נהנים מהסיפורים והשירים שלי, אלא גם כל ילדי השכנים, החלטתי לא לשמור את הטקסטים האלה במסגרת המשפחה, ולאפשר לכל עם ישראל להשתעשע בהם וליהנות מהם".

   

  לדברי שרון, היא כתבה במשך שנים עשרות סיפורים, אך הייתה עסוקה מדי, ולא מצאה את הפנאי להוציא את הסיפורים הללו לאור. לדבריה, כיום, כשהיא מטפלת בנכדיה, הגיע הזמן להוציא לאור את הסיפורים.

   

  הוצאת "אופיר" היא הוצאת ספרים חדשה המבקשת לקדם סופרים חדשים. ספרו של צ'ינו אלמיזרק מפרויקט Y, צפוי גם הוא לראות אור בהוצאה בעוד כשנה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  שרהל'ה שרון. גם לילדים
  צילום: סיון פארג'
  לאתר ההטבות
  מומלצים