שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  גן יבנה: נערים היכו מורים במהלך קטטה בפנימיה
  עימות בין תלמידים בפנימיה בגן יבנה כלל בין היתר סכין שנשלפה, מטאטא שנשבר על ראשו של מורה וחלון מכונית של מורה אחר שנופץ לרסיסים. ארבעה נערים עוכבו לחקירה. מפקד המשטרה באזור: תקרית חמורה מאוד

  אירוע אלים ביותר התרחש אתמול בבוקר (יום ב') בישיבה הטכנולוגית מדעית "אחוזת יעקב" בגן-יבנה, אך לולא התעקשותו של אחד העובדים במקום - ספק רב אם המשטרה היתה יודעת על כך. "בהנהלה מאוד כעסו על האיש שהזמין משטרה, המנהל מיהר לברר מי הזמין שוטרים", סיפר אחד מאנשי המוסד.

   

  תחילת הפרשה, כפי שנודע ל-ynet, בנער כבן 17 שהחל לעשן באחד החדרים בפנימייה. גורם במוסד סיפר ל-ynet כי כאשר סיים הנער לעשן - ניגש אל אחד התלמידים וביקש לכבות את הסיגריה על גבו. זה התנגד, כיבה את הסיגריה על הרצפה ובין השניים פרצה תגרה. במהרה התערבו בנעשה כמה מחבריהם של הנערים.

   

  "הנער עם הסיגריה רץ מהר לחדר, הביא משם סכין וחזר בריצה לעבר הילדים כשהוא צורח בקולי קולות, 'אני אהרוג אותו ואני יודע שאני אשלם על זה ביוקר", סיפר אותו גורם.

   

  שני מורים שעמדו בכניסה לפנימיה שמעו את הצעקות והבחינו בנער רץ עם סכין שלופה בידו. "שניהם רדפו אחריו בכדי למנוע ממנו לממש את זממו, אחד מהם הצליח לתפוס אותו, ואחז בו", מספר עד הראייה ומוסיף: "אבל אז הגיע חבר של הילד עם הסכין, לקח מטאטא וחבט בראשו של המורה". המטאטא נשבר מעוצמת המכה.

   

  זה, כנראה, היה האות להתפרצות נוספת. חמישה מחבריו של מחזיק הסכין הצטרפו לקטטה, שבמהלכה נשברו משקפיו של אחד המורים. עד לשלב זה - איש מהנהלת המוסד לא התערב. כאשר הגיע למקום מורה שלישי, שככל הנראה לא הבחין במהומה - גם הוא נקלע לחזית העימות. "הוא החנה את רכבו בחניה ורק ירד ממנו, הנער עם הסכין נמלט מאחיזת המורים וניפץ לחלוטין את השמשה האחורית של המכונית".

   

  לאחר כמה דקות של מאבקים - אחד המורים שהבחין בנעשה הזעיק לבסוף את המשטרה.

  ארבעה נערים שהיו מעורבים בתקרית נלקחו לחקירה. עד הראייה מספר כי חברי הנהלה כעסו על המורה שהזעיק את השוטרים. "הם שאלו מדוע הזמין משטרה ושאלו אם הוא יודע איזה נזק ייגרם למוסד".

   

  מפקד משטרת קריית-מלאכי, רב-פקד עמיר קמחי, מסר כי החקירה היא בראשיתה. לדבריו, ארבעה נערים ובהם הנער החשוד המרכזי זומנו לחקירה. שני מדריכים נוספים במוד מתושאלים אף הם ובשעות הקרובות תתברר התמונה המלאה. קמחי הגדיר את הארוע כ"חמור מאוד".

   

  המידע הראשוני הגיע באמצעות המייל האדום .


  פורסם לראשונה 31/12/2007 22:52

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים