שתף קטע נבחר

ג'ון סטיוארט: למה לתסריטאים לא מגיע כסף?

מנחה תוכנית הסאטירה, The Daily Show, מסביר לנו ולערוץ שמעסיק אותו, מדוע לא מגיע לתסריטאי הוליווד תשלום על תוכניות המשודרות באינטרנט

תוכניות האירוח הליליות בארצות הברית חזרו בסוף השבוע לשידור, לאחר הפסקה של חודשיים שהחלה בעקבות שבתית התסריטאים. בהיעדר התסריטאים, נאלצים המנחים

למלא בעצמם תוכנית באורך שבין חצי שעה לשעה שלמה - וזו בהחלט לא משימה קלה.

 

כל המנחים, כולל אפילו דייב לטרמן שהגיע להסדר עם הכותבים וחזר עם תוכנית רגילה ומתוסרטת, עוסקים בעיקר בשביתה. כולם מביעים סולידריות ותמיכה בכותבים, ומחאה נגד האולפנים באמצעות התוכניות הפופולריות שלהם.

 

לטרמן הביא כותבים שובתים לדבר על נזקי השביתה, קונאן אובריאן ריקד בתוכנית הראשונה על השולחן וסובב את טבעת הנישואים שלו על השולחן כשוהא מסביר שזה מה שקורה שלא כותבים לו חומרים, סטיבן קולבר תהה האם "החב'רה מהקומה הרביעית עם הבאנגים של האופיום שמשחקים Guitar Hero כל היום" הם אלה שאחראים לדברים שהוא אומר מול המצלמה מדי תוכנית (לצפיה).

 

גם ג'ון סטיוארט, מנחה תוכנית הסאטירה הפופולרית "The Daily Show" (שהמהדורה העולמית שלה משודרת גם בישראל למנויי yes), לקח חלק בחגיגה, ונשא מונולוג אמיץ וציני מאוד, בו הוא מסביר למה לא צריך לשלם לכותבים על משלוח תכנים דרך ה"צינורות" של האינטרנט, למה צפיה בתוכניות ב-iPod היא כמו אכילת דוגמיות, ומאיזה איבר בגוף שלפה Viacom - החברה שמשלמת את משכורתו - את הסכום של מיליארד דולר בתביעה נגד YouTube.

 

שווה צפייה בהחלט

 

קטעי קישור - לבלוג המלא

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים