שתף קטע נבחר

נטורי קרתא: מגנים את הטבח ברצועת עזה

אנשי הפלג החרדי אנטי-ציוני פירסמו הודעת גינוי חריפה לפעולת צה"ל ברצועת עזה. "מדובר בהתנהגות אלימה וצמאת דם, שנעשית בשם העם היהודי והדת היהודית", נכתב בהודעה

"אנו מבוהלים מהטבח הטרוריסטי שביצעו הציונים בעזה. פעולה פראית ואכזרית זו היא רק אחת משרשרת ארוכה של מעשי טרור, דיכוי וטיהור אתני, המבוצעים נגד העם הפלסטיני מאז 1948 בידי התנועה הציונית הרשעה" - זוהי לשון ההודעה שהוציאו אנשי נטורי קרתא, הפלג החרדי אנטי-ציוני.

 

 

ההודעה פורסמה אתמול (יום ד') בתגובה לפעולת צה"ל ברצועה, במהלכה נהרגו כמעט 20 פלסטינים - בהם גם בנו של בכיר החמאס מחמוד א-זהאר. להודעה הרשמית הם הוסיפו פסקה המוקדשת לא-זהאר, בה כתבו כי הם מגנים בחומרה את "המעשים הברוטליים של הציונים".

 

"היהודים האנטי-ציוניים מגנים את הציוניים על התנהגותם האלימה וצמאת הדם, שנעשית בשם העם היהודי והדת היהודית", נכתב בהודעה בגוף ההודעה הרשמית. "אנחנו לא מסוגלים להבין מדוע מעצמות העולם נותנות לציונים יד חופשית לבצע פשעים כאלה נגד העם הפלסטיני באמצעות מטוסי ה-F-16 שלהם, אוניות המלחמה וטנקי המרכבה. 

 

"מתי העולם ישתלט על הציונים וישיב לפלסטינים את הזכויות שלהם בכל פלסטין ההיסטורית? מתי מעצמות העולם יעצרו את הציונים מלבצע פשעים שיובילו למלחמת עולם שלישית?"

 

את ההודעה מסיימים אנשי נטורי קרתא בהכרזה: "הציונות מקוללת. המשטר הציוני מקולל. ארץ הקודש תוחזר לפלסטינים, וזה לא שאלה של 'האם', אלא של 'מתי'".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אנשי נטורי קרתא במפגן תמיכה עם התנועה האיסלאמית
צילום: מחמוד נאאל
א-זהאר. ברכת ניחומים
צילום: איי אף פי
מומלצים