שתף קטע נבחר

הראל ו-cal השיקו כרטיס אשראי חוץ בנקאי משותף

הכרטיס שייקרא הראל Relax יעניק ללקוחותיו אשראי מתגלגל חוץ בנקאי ללא בטחונות וללא ערבים

לאחר שקיבלו את אישור הממונה על ההגבלים העסקיים, משיקות קבוצת הראל וחברת Cal כרטיס אשראי חדש בשם הראל Relax.

 

מדובר בכרטיס אשראי חוץ בנקאי, שיונפק על ידי חברה המשותפת ל-Cal (51%) והראל (49%), שמבוסס על העמדת אשראי חוץ בנקאי על גבי פלטפורמת כרטיסי אשראי מתגלגל, כך שכל אחד יוכל ליהנות מכרטיס אשראי ייחודי המעניק לו גם אפשרויות אשראי וביטוח אשראי באמצעות קבוצת הראל.

 

הראל Relax, מעניק אשראי מתגלגל חוץ בנקאי ללא בטחונות וללא ערבים, ומאפשר ללקוח ליהנות עם הצטרפותו מהלוואה, שתועבר ישירות לחשבונו בבנק, בסכום של עד 30 אלף שקלים. בגין הלוואה זו לא נגבית ריבית בששת החודשים הראשונים, בתקופת ההשקה, ומהחודש השביעי הוא מחויב בריבית הכרטיס. החזר ההלוואה גמיש וייעשה בקצב הנוח ללקוח. ביטוח האשראי של הראל Relax, הניתן ללקוח בחינם, פוטר אותו מהחזר האשראי במקרה של אובדן כושר עבודה כתוצאה ממוות או מנכות מלאה.

 

בתום תקופת החיוב של כרטיס האשראי, הראל Relax, נשלח ללקוח פירוט כתוב באשר ליתרת הצבירה. ביכולתו של הלקוח להחליט מה יהיה גובה חיוב חשבונו בבנק. הכרטיס מאפשר ללקוח תוספת של 17 ימי אשראי נוספים חינם מעבר למועד החיוב, כך שבסך הכול עומדים לרשות הלקוח עד 47 ימי אשראי חינם. זאת, בנוסף לאשראי, הניתן בחינם בששת החודשים הראשונים.

 

יאיר המבורגר, יו"ר ומנכ"ל קבוצת הראל, אמר כי " המיזם החדש מהווה עבור קבוצת הראל מנוע צמיחה חדש, במקביל למובילות של הראל בתום הביטוח. פיתוח תחום הפיננסים והכניסה לשוק האשראי החוץ בנקאי מרחיב את סל המוצרים של הראל ומהווה נדבך נוסף עבור החברה ליצירת ערך עבור קהל הלקוחות".

 

בעז צ'צ'יק, מנכ"ל Cal, אמר כי "זו הפעם הראשונה שחברת כרטיסי אשראי נכנסת לשיתוף פעולה עם העולם הפיננסי החוץ בנקאי, שיש לו פוטנציאל לקוחות גדול השונה מאד מהעולם הקמעונאי. לראשונה אנו מציעים ללקוח עולם תוכן שכולו אשראי ומוצרים נלווים מעולם הביטוח."

 

 

מעבר להלוואה עם ההצטרפות והביטוח, מציע הכרטיס הטבות נוספות:

 

הלקוח יכול לקבוע את סכום החיוב בכל חודש מחדש.

 

דף הפירוט החודשי נשלח לפני החיוב בפועל. לרשות הלקוח עד 15 ימים נוספים בכדי להחליט ולהודיע על סכום חיוב החשבון.

 

הראל Relax מחייב תשלום על עמלת דמי ניהול בלבד. הכרטיס מקנה פטור מתשלום עמלות כגון: דמי חבר, עמלת הקצאת מסגרת אשראי, דמי הגבלת אחריות, עמלת עסקת תשלומים ועמלות נוספות.

 

קבלת הלוואות אקספרס 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה.

 

משיכת מזומן באמצעות הראל Relax נעשית מתוך מסגרת האשראי של הכרטיס ולא מחשבון העובר ושב, שבבנק, ולכן אינה מחויבת מייד בחשבון, אלא נצברת ליתרה החדשה לתשלום ועומדת לפירעון, לפי בחירת הלקוח.

 

ביטוח נסיעות לחו"ל בחינם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים