שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אירועי "לילה פרינג'" במחיר שווה לכל נפש

  לקראת חלוקת פרסי "קיפוד הזהב" יתקיימו אירועי "לילה פרינג"', שהחלו אתמול (ד') וימשכו הערב, ויאפשרו לחובבי התיאטרון ליהנות מחגיגה של הצגות במתחמי הפרינג' השונים של תל אביב, במחיר שווה לכל נפש

   

  אירועי לילה פרינג'. הפנינג של הצגות במתחמים השונים של תל אביב

   

  לקראת טקס פרסי תיאטרון הפרינג' שייערך ביום שישי במתחם תיאטרון "קרוב" שבתחנה המרכזית החדשה, שילבו כוחות מוסדות הפרינג' הבולטים בארץ לשני לילות של הפנינג מתמשך ברחבי תל אביב. המטרה: להפוך את האירוע למסיבה תיאטרלית אטרקטיבית, ולאפשר לחובבי הפרינג' והתיאטרון לסוגיו לקפץ במשך שני לילות בין אכסדראות התיאטרון האלטרנטיבי של תל אביב, במחיר שווה לכל נפש. בין הגופים לוקחים חלק באירועים: "צוותא", תיאטרון "הסימטה", התיאטרון הערבי-עברי ביפו, תיאטרון "קרוב", "תמונע", בימת מיצג, תיאטרון "מלנקי", תיאטרון הנגב, הזירה הבינתחומית ומרכז שלומי לתיאטרון אחר.

   

  על פרסי "קיפוד הזהב", שיוענקו השנה ב-13 קטגוריות, יתמודדו 24 הפקות רצות. לפרס ההצגה מועמדות ההפקות "סיפורו של איש בודד" מאת ובבימויו של עופר עמרם, "על החטא" של תיאטרון מלנקי, "הדודה הפרידה" מאת ובבימויה של נעמי יואלי וההפקה "ישנים" של מרכז שלומי לתיאטרון אלטרנטיבי. מועמדים לפרס הבמאי הם: איגור ברזין על ההפקה "על החטא"; נורמן עיסא על ההפקה "רעולים" שעלתה בתיאטרון הערבי עברי; נעמי יואלי על "הדודה פרידה" ופבלו זלצמן על "ישנים". על פרס קיפוד הזהב לשחקן יתמודדו דודו ניב ("על החטא"), ערן בהם ("פלישות קטנות" של תיאטרון קרוב), מוסא זחאלקה ("רעולים" של התיאטרון הערבי עברי) ודביר בנדק ("רביזור" של תיאטרון תמונע). השחקניות המועמדות לפרס השנה הן: לני שחף-בנאי על תפקידה בהצגה "פדרה מאוהבת" של תיאטרון תמונע, ראודה המשתתפת בהצגה "נשים זרות" של התיאטרון הערבי עברי, נעמי יואלי על תפקידה בהצגה "הדודה פרידה" ונטע פלוצקי המשתתפת בהצגה "ישנים".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  רעולים. התיאטרון הערבי עברי
  צילום: עלאא שלבייה
  לאתר ההטבות
  מומלצים