שתף קטע נבחר

Cal משיקה כרטיס אשראי חברתי

מדובר בכרטיס שהושק עם ארגון אקים. בכל פעם שלקוח מחזיק כרטיס יבצע עסקה, 0.3% ממנה יועבר על ידי cal כתרומה לאקים

חברת Cal משיקה את כרטיס האשראי החברתי הראשון בישראל עם ארגון אקים. מדובר בכרטיס במסגרתו בכל פעם שהלקוח מבצע עסקה, Cal מעבירה תרומה לעמותה בהיקף של 0.3% מהסכום. הלקוח אינו מוציא מכיסו כסף, אלא עצם השימוש בכרטיס תורם לאקים.

 

לכבוד ההשקה מוצע הכרטיס גם במהדורה מעוצבת עם ציורים, פרי מכחולם של אמני אקים. גם התמורה עבור הנפקת הכרטיס המעוצב בסך 25 שקלים מועברת במלואה לאקים. כל לקוח שינפיק את הכרטיס החברתי יצטרף גם לתכנית ההטבות החדשה "Cal לקבל יותר", במסגרתה נהנים הלקוחות מהנחות קבועות, ללא תנאים, בכל קנייה כולל כפל מבצעים, בעשרות רשתות.

 

בועז צ'צ'יק, מנכ"ל Cal, אמר כי "כולי תקווה כי עם הזמן נרתום חברות נוספות למשימה זו ונגדיל את היקף התרומה בכרטיס האשראי. אני מאמין כי פעילות הכרטיס תלך ותתעצם ותאפשר לכולנו להיות חלק מפעילות חברתית מבורכת."  

 

יוסי מלכה, מנכ"ל אקים ישראל: "כרטיס האשראי החברתי הוא מודל חדשני, ייחודי וראשוני בארץ לגיוס משאבים. המיוחד בכרטיס החברתי הוא שכל שימוש בו הוא למעשה תרומה ישירה לאקים שאינה יוצאת מהלקוח. ההכנסות מפעילות זו יעזרו לנו להמשיך ולתמוך ברווחתם של 30,000 אנשים עם פיגור שכלי החיים היום בישראל".

  

השקת הכרטיס החברתי הראשון תיערך במסגרת פתיחת תערוכת "אמת וחובה- אמת אומנותית וחובה חברתית" - זו הפעם הראשונה בה זוכות יצירותיהן של חניכי אקים להכרה אמיתית בתחום האמנות. העבודות יוצגו בגלריית GEBO ART SPACE בשדרות שאול המלך 35 בתל אביב.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
כרטיס אשראי של cal. פעילות חברתית
מומלצים