שתף קטע נבחר

בודדים? לפאנג שווי יש טיפים שיביאו לכם אהבה

האם גם אתם יוצאים לאינסוף דייטים, נוהגים לפי כל כללי הטקס ובכל זאת לא מצליחים למצוא בן או בת זוג? רגע לפני שאתם מתייאשים, הנה כמה עצות שיעזרו לכם לעצב בית מוכן לאהבה. הפאנג שווי בשירות הזוגיות והרומנטיקה

 

הפאנג שווי היא תורה סינית עתיקה המבוססת על ההנחה שקיים קשר הדוק בין האדם לסביבתו, וששני אלו משפיעים זה על זה. הפאנג והשווי (רוח ומים בסינית), נושאים את הצ'י (אנרגיית החיים), וכשאנרגית הצ'י זורמת בחופשיות במרחב שלכם - גם האהבה, השפע, וההצלחה יזרמו אל חייכם.

  

לעומת זאת, כאשר קיימת חסימה אנרגטית במרחב, היא עלולה לגרום לתקיעות בחיי האהבה ובתחומים אחרים. לפי הפאנג שווי, במצב זה יש לארגן מחדש את הסביבה על מנת לשחרר את החסימה האנרגטית, והסדרת האנרגיה אמורה להביא לשינוי במזלכם.  

 

ד"ר ירון זפרן, מורה לפאנג שוואי מציע חמישה עקרונות פאנג שווי פשוטים שיעזרו לכם להפוך את ביתכם לסביבת מגורים הרמונית, מאוזנת ובעיקר מזמינה לזוגיות חדשה:

 

1. עשו מסיבת פרידה מהאקס

כדי להתחיל קשר חדש צריך קודם להיפרד מהישן. אם זכרונות מהאקס אורבים לכם בכל פינה בבית, אספו את כל התמונות המשותפות, המכתבים, המזכרות והמתנות מהאקס ואחסנו אותם רחוק מהעין וגם רחוק מהלב.

 

2. הזיזו את המיטה

למיטה ולמיקומה בחדר השינה יש משמעות חשובה בזוגיות. לכן, אם המיטה שלכם צמודה אל הקיר, הזיזו אותה כך שיהיה מרווח של לפחות 60 ס"מ בין המיטה לבין הקיר. זאת משום שמיטה צמודה לקיר מעבירה מסר שאינכם פתוחים להכניס עוד אדם לחייכם, בין אם אתם מודעים לכך ובין אם לאו.

 

3. צרו לכם פינת אהבה

כדאי לייחד פינה לזוגיות ואהבה בצד הדרום-מערבי של חדר השינה או הסלון. מלאו את הפינה בדברים המסמלים זוגיות בעיניכם, ואפשר גם לקשט בצמד ברווזים צבעוניים מעץ,המסמלים זוגיות במסורת הסינית.

 

4. תלו תמונות המסמלות זוגיות

השאירו תמונות של נשים בודדות לביקורכם במוזיאון. תלו על הקירות בביתכם תמונות המסמלות בעיניכם זוגיות חיובית, או ליתר דיוק, את הזוגיות שאתם מאחלים לעצמכם - התמונה על הקיר היא סוג של נבואה עצמית.

 

5. פנו גישה חופשית

סידור הספות או הכורסאות שלכם בסלון יכול לסמל את היחס שלכם לאנשים: כשהרהיטים פונים בגבם אל הכניסה, נוצרת חסימה תקשורתית עם העולם, וכך אורחים שמגיעים לביתכם יכולים לקבל תחושה שאתם מתבודדים או מנותקים. כל שעליכם לעשות כדי לשחרר את החסימה האנרגטית הוא להזיז את הספות והכורסאות בצורה שמאפשרת גישה נוחה לחדר.

 

 

השבוע ב"לאשה":

  • בזמן שישנת: כל מה שרציתם לדעת על שינה ולא חלמתם לשאול. פרויקט ענק
  • סקס. האם גברים יכולים לעשות את זה בלי רגש?
  • נשים מדברות על האושר שמצאו בפרק ב'
  • חשיפה ראשונה של המועמדות בתחרות מלכת היופי

 


 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ד"ר זפרן מסביר לשלומית לסקי איך תשפר את חייה
צילום: עילי קמחי
לאשה בפייסבוק
מומלצים