שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  "אין כזה דבר ברבי וקן"

  לא הכל דבש אצל אילנית לוי ואצל בעלה אייל גולן, אבל הם ממש לא מתגרשים. אקס מלכת היופי ומנחת תוכנית הסלבז ב־HOT בידור ישראלי מדברת על הבוקר שבו קראה בעיתון שהיא מתגרשת ("אמא שלי כמעט חטפה התקף לב"), על האימהות המוקדמת ("שכחתי גלולות. זה קרה") ועל החיים המבולגנים לצד אייל, החבר'ה והפלייסטיישן. "אני אוהבת אותו, אבל לא מעריצה. הוא מלך בשבילי, אני המלכה בשבילו". ראיון אישי־אישי

   

  אם רחובות היתה ממלכה, אין ספק שאייל גולן ואילנית לוי היו המלך והמלכה שלה. השניים, שגרים בעיר בפנטהאוז חביב (בהמשך הכתבה: ביקור בית), מצליחים לשגע את המקום בלי להניד עפעף. זה מתחיל מנהגי המוניות, שמרכלים על הזוג בלי לדעת בכלל שאני בדרך אליהם, ועד למלצריות ולעוברי האורח, שאוהבים את הנוכחות הנוצצת שלהם.

   

  הסיבה לביקור שלי בעיר: דייט אינטימי עם אילנית, שמזנקת בימים אלה למסך כמגישת תוכנית הסלבז היומית "אזור התעשייה" (שעלתה השבוע בערוץ HOT בידור ישראלי). אבל למרות שהיא בדרך להיות רבע גיא פינס, כשאנחנו יושבים בבית קפה כשר ברחובות, העניינים נראים קצת פחות זוהרים. "אני לא ברנז'ה, לא יושבת בקנטינה, לא בבראסרי", מנערת אילנית את הגלאם. "אני מכירה המון, יודעת המון, אבל אני לא כל כך מתערבבת. בערב אני מעדיפה להישאר עם החברים והמשפחה בבית ברחובות. בכלל, אני לא נכנסת לרכילויות".

   

  את יודעת, אנחנו הולכים לדבר הרבה על רכילות.

   

  "זה בסדר, אני רגילה. אני כבר שמונה שנים פה, אני יודעת מה מעניין".


  מלכת רחובות ועכשיו גם רבע גיא פינס. אילנית לוי (צילום: רונן פדידה)

   

  ומה שמעניין, מה לעשות, זה סיפור ה-האם-הם-באמת-מתגרשים-כמה-ולמה. מאז שהיא בפרונט - כמלכת היופי, מנחת טלוויזיה ("בחורות טובות" בערוץ בריזה עם חברתה הטובה מירי בוהדנה), דוגמנית שלא מפסיקה לעבוד (מיקי בוגנים, רונן חן, גלית לוי, רונית רפאל, גולברי ועוד), רקדנית לעת מצוא ("רוקדים עם כוכבים"), וגם בת זוגו ואם ילדיו (ליאם בן הארבע וחצי ואלין בת השנה וחצי) של אליל הזמר המזרחי אייל גולן - אילנית רגילה להסתובב עטופה בחרושת שמועות. העניין רק התגבר בחודשים האחרונים עם ידיעות על פרידה, על הסתבכויות כלכליות, על שימוש בסמים, על דקירות מחוץ למועדון הלילה שבבעלות גולן ועוד פרשיות שלא עושות טוב לעור הפנים.

   

  אז מה הסיפור עם הפרידה?

   

  "עוד לא נפרדנו", אילנית צוחקת, "אבל כולם החליטו שכן. הייתי בשוק שבשער האחורי של 'מעריב' פרסמו שאני מתגרשת, בלי אפילו לחקור או לחפש תגובה. היתה מחשבה לתבוע, ומהר מאוד הבנתי שאם נתבע זה אומר שנצטרך להתעסק בסיפור הזה הרבה מאוד זמן וזה לא התאים לנו. זו תעודת עניות לעיתון. אני אומרת, אם יש אמת - קדימה, תפרסמו. אבל הם פשוט הביאו את זה מהאוויר. תראה, מערכת יחסים זה הדבר הכי קשה שיש בעולם. אז אני אומרת, בסדר, יש משברים ויש מריבות ואין כזה דבר ברבי וקן. אני לא מכירה זוג שכל החיים שלו מושלמים והכל טוב. אתה עובר משברים אישיים בחיים וזה משפיע. נגיד, קיבלתי החלטה אחרי 'רוקדים עם כוכבים' לחזור לעבוד פול טיים, וזה השפיע עליי ועל בעלי. אז לא הכל ורוד ויש דברים טובים ופחות טובים, אבל לעשות מהעכבר הזה פיל?".

   

  נשמע כאילו את קצת מתנצלת.

   

  "ממש לא. פעם הייתי מחפשת לדפוק על דלתות ולומר, זה לא נכון וזה כן נכון, אבל היום כבר לא. בכלל, מצחיק אותי. כאילו יש לנו שתי מערכות יחסים - מערכת היחסים האמיתית, של אילנית ושל אייל מרחובות, ומערכת יחסים של התקשורת. עזוב את הפרידה, בכלל הזוגיות שלנו עוברת בצורה שונה ממה שאנחנו במציאות. כל התדמית הזאת, מלכת היופי והזמר המזרחי, שהוא כאילו הכוכב ואני הקטנה שבבית, זה כל כך רחוק מהזוגיות האמיתית שלנו שזה מצחיק אותי".

   

  בדרך כלל כשמפרסמים שמועה של פרידה יש בסיס של אמת. מישהו עוזב את הבית, ריב פומבי, משהו כזה.

   

  "אף פעם אף אחד לא עזב את הבית. תמיד גרנו ביחד. אני זוכרת שאמרו שהוא עזב לאילת וכאלה, אבל זה שטויות. לא היה ולא נברא. לכל זוג יש את המשברים שלו, וכן, אנחנו רבים לפעמים, אבל לא נפרדנו אף פעם והכל טוב. כל הנשמות הטהורות אוהבות לדבר ולמתוח ביקורת, אבל זה שטויות. אין לי מושג מאיפה זה בא, לא יודעת איך זה הגיע למצב הזה. בעיתון כתבו שקרובים דיברו איתם, אבל אין לי מושג מי יכול לומר משהו כזה. אף אחד לא ראה אותנו רבים, לא דיברתי עם אף אחד. גם כתבו שבני משפחה סיפרו שנפרדנו. זה כבר חוצפה. אמא שלי כמעט חטפה התקף לב כשהיא פתחה את העיתון. אני לא יודעת מאיפה זה התחיל".

   

  אולי "רוקדים עם כוכבים"?

   

  "למשל. יש מיליון סיבות, אחת גררה את השנייה. נגיד ב'רוקדים', המציאו לי רומן עם דניס, הפרטנר שלי לריקוד, או רומן עם רודריגו גונזלס. מצאתי את עצמי מתרחקת מבחורים בגלל הפחד. הם חברים שלי, אבל הייתי צריכה לתפוס מרחק. נכון, הייתי איתם הרבה, אבל זו העבודה שלי".

   

  איך התחושה שהלכאורה גירושין שלך מסעירים את המדינה?

   

  "עד היום באים אליי אנשים. אין יום שאני לא שומעת 10 תגובות לפחות. לאנשים אין בושה. אומרים לי: 'איך אנחנו שמחים שלא התגרשתם', 'מה קורה אתכם?' וכאלה. אני מבינה את זה, כי אנשים מרגישים קרובים בגלל שהם רואים אותך בטלוויזיה. אבל זה מעצבן אותי ובדרך כלל אני טיפוס שלא מתרגש ממה שאומרים לו. הפעם הקודמת שהתרגשתי היתה כשכתבו באיזה אתר שאני אמא לא אחראית וזה ממש העליב אותי. ואז עשיתי בדק בית ואמרתי: 'די, אני אמא טובה'".

   

  שמעתי שבשבוע שעבר בכית על הסט בגלל הילדים.

   

  "לא מתאים לי לבכות בעבודה... רגע, תן להיזכר... אה, זה היה ביום המשפחה. צילמנו את הפיילוט והייתי צריכה להיות בגן של הילדה. בגלל שזה התארך רק אייל היה, אז בכיתי. אתה יודע, אוקיי, בחרתי להיות גם אשת קריירה וגם אמא ורעיה, והיום אני כבר לא מתנצלת. אני עובדת נורא נורא קשה".

   

  תשמעי, יום צילום בשבוע זה ממש קריעה. כמו פועל בניין.

   

  "אני עובדת קשה! מה שרואים במסך זה לא הכל. אני מאוד מעורבת בתכנים, ישבנו על קונספט ביחד, ישבנו על איך ייראה האולפן ביחד, עשיתי אודישנים למיליון אנשים...".

   

  נו, באמת.

   

  "אל תהיה חצוף, יש לי גם שני ילדים! אני גם מנהלת בית!".

   

  ואת גם מרוויחה פי ארבעה משאר האוכלוסייה.

   

  "בגלל זה אני לא מתלוננת. אני עובדת קשה אבל לא קשה לי. ויש הבדל. לגדל ילדים ולעבוד זה קשה, אבל אני לא מחפשת שיגידו לי 'כל הכבוד'. זה מה שבחרתי לעשות ואני נהנית מכל תלונה שלי. ואני מתלוננת הרבה - על זה שאני צריכה לקום בבוקר ולשים את הילדים בגן וכו', אבל על כל תלונה אני מברכת אחר כך. אני גאה בעצמי וגאה במי שאני".


  "מצאתי את עצמי מתרחקת מבחורים בגלל הפחד". אילנית לוי (צילום: רונן פדידה)

   

  הגאווה הנוכחית של אילנית כאמור, היא "אזור התעשייה", שם לוי בוחשת בנפתולי הסלבז והברנז'ה. למרות העיסוק הביצתי, לוי מתעקשת שלא יהיו שם רכילויות. "זה מביך אותי לדבר עם אנשים על החיים הפרטיים שלהם", היא אומרת. "אני קוראת לפעמים על חברים שלי בעיתון ואני אפילו לא שואלת אותם מה קרה באמת. נגיד גלית גוטמן, שאני מאוד אוהבת אותה, למדתי מהעיתון על הפרידה שלה. הייתי בהלם. פרידות זה דבר מזעזע. אני מעדיפה בכאלה מצבים לא להגיב, לא להתערב. כאילו, אני פה אם צריכים אותי, אבל אני חושבת שאנשים צריכים את השקט שלהם".

   

  ואצלך אין רגע של שקט. חוץ מהגירושין, אמרו גם שפשטתם את הרגל.

   

  "כן. זה קשור יותר לאייל ואני לא אוהבת לדבר על עניינים שקשורים לעבודה שלו. הוא נפרד מהאמרגן שלו אחרי 11 שנות עבודה, ואתה יודע, אלה היו ממש יחסי אב ובן וזה נגמר לא נחמד. משם התחילו כל השמועות על הבלגנים הכספיים. המצב הכלכלי שלנו בסדר גמור, טפו טפו טפו. הבעיות הכספיות היו ביניהם, אבל לא אצלנו בבית. בכלל, אני לא אוהבת להתערב בעניינים של אייל. אני יודעת הכל, שומעת הכל, אבל לא מתערבת. לרוב אני שומרת את דעתי, במיוחד כשזה קשור לדברים רגשיים כל כך".

   

  ומה עם הדקירה מחוץ למועדון של אייל? הכי הארלם.

   

  "אני הייתי שם באותו הערב. זו היתה יומולדת של גולן, המנהל האישי של בעלי. לא ראיתי, רק שמעתי את הבלגן בחוץ ונכנסתי פנימה. זה מפחיד, ללא ספק. אני לא מכירה את הדברים האלה. למדתי מזה שבחיים לא צריך להיכנס לחיי הלילה, כי זה מפחיד וזה זוועה. אייל מכר את המועדון מיד אחרי הסיפור הזה. זה לא היה קשור אליו בכלל. הבלגן היה בחוץ, בלי קשר לאייל".

   

  בכלל, לא פשוט להיות נשואה למישהו כמוהו.

   

  "זה כל מה שאני מכירה. הוא 'אייל גולן' מאז שהתחלנו. לי זה לא נראה מסובך, כי ככה הכרתי אותו, עם הופעות, עם מעריצות, עובד בלילות. זה לא בא לי בהפתעה. בסדר, לקח לי זמן להתרגל למעריצות שעושות דברים שאני לא מאמינה שאנשים יכולים לעשות. היה לי הלם תרבות, מעריצות שרצו שאני אמות וכאלה. היום זה כבר שטויות; יש מעריצות של אייל שאני בקשר איתן וחיבוקים ונשיקות והכל. מדהים אותי שאנשים ממש אוהבים אותו, גם גברים. אנשים מתמכרים אליו, זה לא יתואר".

   

  את מכורה?

   

  "אה... כן. אבל לא מעריצה. אשה לא צריכה להעריץ את בעלה, זה קצת מופרע בעיניי. אני מעריכה אותו, אוהבת אותו, אבל לא מעריצה. הוא מלך בשבילי ואני מלכה בשבילו".


  בוחשת בנפתולי הסלבז. לוי עם לביא זיטנר ואלון לוי "אזור התעשייה"

   

  אז הכל טוב בממלכת גולן־לוי? ביקור בבית מלמד על זוג נורמלי, פחות או יותר. אחרי שעברנו אצל אמא של גולן ואספנו את הילדים ("ליאם עקרב, אלין בתולה, אני סרטן ואייל טלה. יש לנו שילובים קטלניים בבית. ליאם דומה לאייל, הוא עקשן נורא. אלין יותר אני"). משם המשכנו לפנטהאוז הענק, שהוא למעשה שתי דירות גג שחוברו להן יחדיו. באותו הזמן גולן ישב בסלון, מוקף בחברים ועישן סיגריות. לא נרשמו נשיקות, אבל זה כנראה בגלל שהחבורה היתה עמוק בתוך משחק פלייסטיישן.

  "זה תמיד ככה אצלנו", נאנחת לוי. "תמיד אם אייל בבית יש איתו עוד אנשים. אני אוהבת את זה, אבל אני נטרפת מהבלגן. אני לא יכולה שמבולגן אצלי בבית וזה קשה כשתמיד יש פה אנשים פלוס שני ילדים".

   

  התחתנת צעירה בטירוף.

   

  "כן, בגיל 21 כבר הייתי אמא. זו לא איזו החלטה שלקחתי. זה פשוט קרה. טעות. שכחתי פעמיים גלולות ומי חשב על זה בכלל, אבל זה קרה. החלטנו להמשיך ולהפוך לאמא ואבא. לי זה היה נורא מוזר להיות בהריון בגיל 21. זה הכי רחוק ממה שחשבתי שיקרה. כשהייתי נערה, להתחתן וללדת ילדים בגיל צעיר ממש לא היה בתפריט. אמא שלי התחתנה מאוחר ותמיד חשבתי שבגיל 30, משהו כזה, אתחתן. אבל יצא שהתחתנתי בגיל 19".

   

  עם שני הריונות, לא פחדת על הגזרה?

   

  "היה לי קשה עם הגוף שלי בהריונות. הייתי בן אדם אחר. זה מהמם, אבל זה גם פחד אלוהים. העליתי המון, 25 קילו כל הריון. הייתי ענקית, לא יודעת ממה גדלתי כל כך. עבדתי קשה מאוד להוריד את המשקל. לגבי הלידות, עשיתי שני ניתוחים קיסריים".

   

  במה השתנית בשנים שאת בתעשייה?

   

  "היום אני יותר מתערבת. אני לא בן אדם דוחף מטבעו, בעבר הייתי בגישת 'יש יש, אין אין'. בזמן האחרון הבנתי שאתה לא יכול להיות כזה כל הזמן. אנשים לא ייתנו לך עבודה אם לא תדחוף את עצמך.

  אני גם הרבה יותר בטוחה בעצמי. ראיתי דברים, עברתי דברים, עשיתי מלא טעויות, דברים שלא הייתי מוכנה אליהם, כמו נגיד התוכנית 'ברז' שהנחיתי. לא הייתי מספיק מוכנה אז, וזה לא היה טוב לדעתי. אבל חייבים לטעות כדי להצליח".

   

  אחרי מלכת היופי, "רוקדים עם כוכבים" וההנחיה עכשיו, מה מבחינתך נחשב לפסגת הקריירה?

   

  "עוד לא היתה. אתה יודע מה, אפילו עוד לא הגענו לחצי. אין לי מושג מה היא תהיה, אבל אני מרגישה בפנים שיש לי עוד מלא ורק עכשיו אני מתחילה. כן, יש לי נקודות שיא בקריירה, אבל השיא האמיתי עוד לפניי".  

   

  • הראיון המלא עם אילנית לוי והתרשמות מהתוכנית החדשה שלה תוכלו למצוא בגיליון החדש של "פנאי פלוס "

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לא ביחד. אילנית ורודריגו
  צילום: ענת מוסברג
  צילום: סמדר שילוני
  כן ביחד. אילנית ואייל
  צילום: סמדר שילוני
  לאתר ההטבות
  מומלצים