שתף קטע נבחר

מנכ"ל לאומי למשכנתאות עובר לנהל את פריזמה

לאחר 26 שנה בקבוצת לאומי ושנה וחצי כמנכ"ל בנק לאומי למשכנתאות, עובר יובל גביש לניהול בית ההשקעות פריזמה במקום דב קוטלר. המועמד המוביל להחליף את גביש הוא שוקי בורשטיין, מנהל הסניף המרכזי

לאחר שמועות והכחשות רבות ובעיצומה של תקופה סוערת בפריזמה, מונה יובל גביש למנכ"ל בית ההשקעות לאחר שהתפטר מתפקיד מנכ"ל לאומי למשכנתאות.

 

גביש יחליף את דב קוטלר, שהודיע לאחרונה על פרישתו. גביש הכחיש לאחרונה כי קיים שיחות עם יו"ר פריזמה, רון לובש, לגבי מינויו בחברה וטען כי בינו לבין לובש שוררת חברות ארוכת שנים וכי הפגישות ביניהם נסובות על נושאים אחרים.

 

גביש, 50, מונה למנכ"ל לאומי למשכנתאות במקום ראובן צאבג לפני כשנה וחצי. המינוי הגיע אחרי 26 שנה בקבוצת לאומי לאחר שמילא שורה ארוכה של תפקידי מטה וניהול מספר סניפים בבנק. לפני כחצי שנה הועלה שמו של גביש כמועמד לתפקיד מנכ"ל בנק ירושלים - מינוי שלא יצא בסופו של דבר לפועל.

 

המועמד המוביל להחליף את גביש בתפקיד מנכ"ל לאומי למשכנתאות הוא שוקי בורשטיין, מנהל הסניף המרכזי. מועמדים נוספים הם דני גיטר, סגן ראש החטיבה המסחרית, ואורי ברוך, סגן ראש החטיבה הבנקאית. ההחלטה הסופית על המינוי תתקבל בדירקטוריון הבנק היום בערב.

 

בית ההשקעות פריזמה נמצא בכותרות לאחרונה לאחר שספג פידיונות כבדים בקרנות הנאמנות ולאחר ירידות חדות בקופות הגמל הסולידיות שלהם. אתמול פורסמו ממצאי ועדת הבדיקה ובעקבות כך הודיע יו"ר פריזמה, רון לובש, על פיטוריהם של בן גביזון, מנהל ההשקעות בקופות, ועזרא עטר, מנכ"ל קופות הגמל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יובל גביש, המנכ"ל הנכנס
צילום: מיכאל קרמר
צילום: קובי קואנקס
דב קוטלר, המנכ"ל הפורש
צילום: קובי קואנקס
מומלצים