שתף קטע נבחר

מפיצי גלידות נסטלה: תנאי העבודה הורעו משמעותית

מפיצים עצמאיים של החברה במרכז הארץ טוענים כי מאז שנכנס סמנכ"ל המכירות החדש לפי חודש וחצי, תנאי העבודה שלהם הורעו משמעותית ואף נרשמו הפרות חוזה

מפיצים של גלידות נסטלה מאשימים את הנהלת החברה בהרעה משמעותית של תנאי העבודה ובהפרות חוזה חוזרות ונשנות. כך נודע ל"כלכליסט".

 

מדובר ב-20 מפיצים עצמאיים ממרכז הארץ, הטוענים כי עם כניסתו לתפקיד של סמנכ"ל המכירות ניצן גולדברג לפני כחודש וחצי, החלו יחסים עכורים בין הצדדים, שכללו פגיעה במחזור הכספי על ידי הורדת לקוחות, שינוי בתנאי החזרת הסחורות וחישובי עמלות שהשתנו תדיר.

 

המפיצים התארגנו כקבוצה תחת עו"ד צפריר פז, אולם לטענתם סירבה החברה לפנות אליהם דרך עורך-דינם. החברה מצידה הודיע למפיצים כי עליהם להחזיר את הציוד שקיבלו מהחברה, כולל הסחורה לחלוקה.

 

היום (ד'), כאשר הגיעו המפיצים אל אתר החברה בקרית-מלאכי, נאמר להם כי החברה מעוניינת לקיים איתם משא ומתן, במטרה למצוא פיתרון למשבר, אולם לבסוף חזרו לאזור המרכז כלעומת שבאו.

 

במכתב ששלח עורך-הדין של החברה, יעקב שפיגלמן, אל עו"ד פז, נכתב כי המפיצים הם אלו שהפרו את ההוראות המחייבות של הסכמי ההפצה וכי השינוי היחידי שנעשה היה אמור דווקא לשפר את תנאי ההתקשרות לטובתם. השינויים בתנאי החזרת סחורה, שהמפיצים טוענים כי פגעה בהם, נעשו כלפי כלל המפיצים בארץ ולא רק כלפי מפיצי אזור המרכז, כותב עו"ד שפיגלמן.

 

מגלידות נסטלה נמסר, כי החברה אינה נוהגת לדון בפומבי במערכות היחסים העסקיות שלה. גלידות נסטלה הינה בבעלות מלאה של אסם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
גלידות נסטלה. יחסים עכורים
מומלצים