שתף קטע נבחר

אישום: ראש המועצה העלים עיתונים שכתבו נגדו

על-פי כתב האישום, "העלים" ראש המועצה אהרון דרור אלפי עותקים של מקומון שהתכוון לפרסם כתבה לא מחמיאה בעניינו. בהמשך התנכלו פקחי העירייה לאנשי המקומון ורשמו להם דו"חות פיקטיביים

הפרליקטות הגישה היום (א') לבית משפט השלום ברחובות כתב אישום נגד ראש מועצת גן יבנה, אהרון דרור. הוא מואשם בעבירות של גניבה, בידוי ראיות, מרמה והפרת אמונים.

 

מכתב האישום עולה כי ביוני 2004, דרור ושני עובדי המועצה, אליהו עקיבא ואברהם בוזגלו גנבו אלפי עותקים של מקומון "השבוע" והחביאו אותם באשדוד. ראש המועצה העלים את העותקים כדי למנוע פרסום של כתבה לא מחמיאה בעניינו.

 

במקומון התכוונו לפרסם כתבה שבה נטען כי דרור היה מעורב בפיטוריה של מנהלת בית ספר בגן יבנה. זאת על רקע סכסוך שהיה למנהלת עם אישתו של דרור שעבדה באותה העת בבית הספר. 

 

על-פי כתב האישום, דרור ידע על הכוונה לפרסם את הכתבה ובשישי בבוקר חטף ביחד עם שני שותפיו את עותקי המקומון מנקודות החלוקה ברחבי היישוב. המשטרה החלה לחקור את האירוע לאחר שתושב גן יבנה, גבי תורג'מן, הגיש נגדו תלונה במשטרה. תורג'מן צירף לתלונתו הקלטות שהוכיחו לכאורה את טענתו. 

 

מכתב האישום עולה עוד כי פקחי העירייה התנכלו לבעלי המקומון, כאשר רשמו לו מספר דו"חות בגין עבירה של "השלכת פסולת ברשות הרבים". לאחר שבעל המקומון לא שילם את הדו"חות שנרשמו לו, הוגש נגדו כתב אישום לבית משפט לעניינים מקומיים. כתב האישום בוטל בשלב מאוחר יותר.

 

לטענת הפרקליטות, ניסה אחד הנאשמים לשכנע מעורב בפרשה לחזור בו מעדותו נגדו. בתמורה הוא הבטיח שישפר את מעמדה של אישתו שעובדת גם כן במועצה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ארכיון YNET
החביאו את העיתונים באשדוד.
ארכיון YNET
מומלצים