שתף קטע נבחר

לבנטל, אלתרמן ווילוז'ני לרדיו תל אביב

תוכנית הצהרים ב-102FM תתחלק במהלך השבוע בין שני צמדים - יעל לבנטל ועידן אלתרמן, שישתלטו על שלושה ימים, ושמואל וילוז'ני שיחבור לשדרנית התחנה, עדי שמאי, שיקבלו את היומיים הנותרים

יעל לבנטל ועידן אלתרמן לא מסתפקים בזוגיות שהם מנהלים ב"החיים זה לא הכל" וב"לא לפני הילדים", והם יחברו לשמואל וילוז'ני ועדי שמאי, שדרנית התחנה, בתוכנית רדיו יומית חדשה ברדיו תל אביב. הארבעה יגישו את התוכנית, שתיקרא "צהרים בשניים" בצמדים - יעל לבנטל ועידן אלתרמן ישדרו שלוש פעמים בשבוע, ועדי שמאי ושמואל וילוז'ני יתפסו פיקוד על היומיים הנוספים.

 

"צהרים בשניים" תשודר מדי יום בין 12:00 ל-14:00, תדון בענייני היום בהגשה ותיבנה על האינטראקציה הקומית בין המגישים. תערוך אותה הדר טורוביץ.

 

תוכנית הצהריים מצטרפת לתוכניות היומיות הקיימות של התחנה הכוללות את "תוכנית הבוקר" עם טל ברמן ואביעד קיסוס "האיש הקטן מהרדיו" עם יואב קוטנר,"תוכנית הערב" עם ערן זרחוביץ' ושרון טייכר ,"לב תל אביב" עם ספי ינקו ומושיק גלאמין, "תוכנית הספורט" בשיתוף ערוץ הספורט" בהגשת מירי נבו, רון קופמן, שלמה שרף, דני ענבר ונדב יעקובי ו"גומרים הולכים" עם דני סידס ואודי סגל.

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
וילוז'ני. יומיים
אלתרמן. עוד זוגיות
צילום: דודי מוסקוביץ'
לאתר ההטבות
מומלצים