שתף קטע נבחר

שרון מולדאבי לרדיו תל אביב

הזמר הותיק מצטרף לצוות השדרנים הקבוע ויגיש רצועת מוזיקה לילית. "אני אשמיע את כל סוגי המוזיקה", הוא מבטיח

שרון מולדאבי חוזר לרדיו ומצטרף לרדיו תל-אביב 102FM, שם יגיש רצועה מוזיקלית מ-22:00 עד חצות, בימים ראשון, שני ושלישי שתיקרא "המוזיקה שבפנים". ביום רביעי יגיש את הרצועה הזו לאון פלדמן, שעובר לרדיו תל אביב מרדיו קול הקמפוס 106, שם הגיש את תוכנית הדגל של התחנה, "נפוליאון".

 

זו אינה ההתנסות הראשונה של מולדאבי, מוזיקאי, עיתונאי ומבקר, בהגשת תוכנית רדיו. בעבר שימש כמגיש בגל"צ אבל הוא זכור בעיקר כעורך המוזיקלי של "הפסקת עשר" המיתולוגית בהגשת מיכל ניב.

 

מולדאבי היה הסולן של "גן חיות" והוציא שלושה אלבומים כמבצע עצמאי. את אלבומו השלישי, "אל תפחד", שחרר לאחרונה להפצה ברשת באינטרנט בלבד, דרך האתר שלו ואתר "מוזיקה נטו".

 

שרון מולדאבי מצהיר שהתוכנית שיגיש תהיה פתוחה לכל תו ותקבל בברכה כל צליל. "אני אשמיע את כל סוגי המוזיקה, כלומר פריסטייל טוטאלי מ-50 השנים האחרונות, מדברים שעוד לא יצאו ועד דברים ממש עתיקים", הוא אומר. "אני אוהב הכל, אין לי שום גבולות או חומות סגנוניות ואין לי בעיה לערבב בין התחומים, אבל מה שבטוח, אלה לא יהיו מיקסים צפויים".

 

למה עכשיו?

 

"כי בתקופה האחרונה חזר לי התקתוק של לעשות את זה. יש לי גם יותר ביטחון במוזיקה שלי בתור מוזיקאי וככה אני יכול לשים פוקוס גם על דברים אחרים. ברדיו ת"א קורים עכשיו הרבה מאוד דברים טובים ואני רואה בו בית לטווח ארוך, שאשתכן בו הרבה שנים ומקווה לעשות רדיו מרגש, יצירתי וחדשני. זה נכון שיש המון תחנות רדיו, ואני לא רוצה להעיד על עצמי, אבל אני נותן ערך מוסף כלשהו וזה מה שיבדל את התוכנית מתוכניות אחרות".

 

לירון תאני, מנהל התוכניות של רדיו תל אביב: "נורא מרגש ששרון מצטרף אלינו לרדיו. אני יכול לספור על אצבעות את תוכניות 'הפסקת עשר' המיתולוגית שפיספסתי. מאז, הוא לא עבד ברדיו אז אני רואה בזה הישג. עכשיו, כשיואב קוטנר, דן תורן ושרון מולדאבי הצטרפו לרדיו תל אביב, יש מה לשמוע. אלה אנשים שאוהבים וחיים רדיו". 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: תילי שרון
מולדאבי. "חזר לי התקתוק"
צילום: תילי שרון
לאתר ההטבות
מומלצים