שתף קטע נבחר
החנות הראשונה של אפל בישראל תיפתח בדיזנגוף סנטר
אפל מנהלת מו"מ מתקדם עם קסטרו על שכירת כ־300 מ"ר צמוד למתחם קסטרו תל אביב בקומה העליונה של דיזנגוף סנטר. במקביל מתנהל מו"מ עם קניון רמת אביב

החנות הראשונה של אפל בישראל תיפתח בדיזנגוף סנטר או בקניון רמת אביב.  כך נודע ל"כלכליסט".

 

אפל מנהלת בימים אלה משא ומתן מתקדם עם חברת קסטרו על שכירת כ־300 מ"ר צמוד למתחם קסטרו תל אביב בקומה העליונה של דיזנגוף סנטר. מדובר בשטח

שהיה בעבר בבעלות בנק הפועלים, ולפני כשנתיים רכשה אותו רשת קסטרו.

 

בדו"חות הכספיים של החברה לשנת 2007 נכתב כי קסטרו החליטה שלא להרחיב את החנות למתחם הצמוד אלא להשכירו לצד שלישי. עבור קסטרו מדובר בשוכר אידיאלי שעשוי להביא תנועה רבה לאזור החנות. אפל היא חברת הטכנולוגיה הנחשבת למעניינת בעולם, וחנויות הקונספט שלה נהפכו למוקדי עלייה לרגל בקרב המעריצים של מוצרי החברה. החברה מוכרת את נגן האייפוד, מחשבים, ובהם מקבוק ומקבוק אייר – המחשב הדק בעולם, הטלפון הסלולרי אייפון ועוד.

 

במקביל, אפל ישראל מנהלת משא ומתן עם קניון רמת אביב בנוגע לשכירת שטח בקומה השנייה (במתחם ששימש בעבר את קולנוע לב). גורמים בשוק מספרים כי בין צביה לבייב, מנהלת חטיבת הקניונים באפריקה ישראל, לערן תור, מנכ"ל איידיגיטל, המייצגת את אפל בישראל, התגלעו חילוקי דעות.

 

באוגוסט קיבלה קרן ההון סיכון פיטנגו את הזיכיון לחברת אפל בישראל ומינתה את תור, שהיה בעבר מנכ"ל רקיט בנקיזר, לתפקיד המנכ"ל. תור הבטיח כי כל מוצרי אפל יושקו בישראל.

 

מהנהלת קניון רמת אביב נמסר: "איננו נוהגים להתייחס למשאים ומתנים שמתנהלים". ערן תור מסר: "אין תגובה". מקסטרו סירבו להתייחס לידיעה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חנות אפל בניו יורק. בקרוב אצלנו?
צילום: AP
מומלצים