שתף קטע נבחר

22 שנות מאסר לאב שהפך את בנו ל"עבד מין"

אב ל-13 ילדים הורשע שביצע מעשים סדום בבנו במשך שש שנים. בנוסף הוא צירף את חבריו, שביצעו גם הם מעשים מגונים ומעשי סדום בילד. בנוסף נפלו שני ילדים נוספים ואשתו לתקיפותיו. כשנעצר ביצע מעשים מגונים בעציר תושב השטחים שחלק עימו את התא

22 שנות מאסר בפועל - זה העונש שנגזר היום (ד') על אב ל-13 ילדים מאזור הצפון, שהורשע בביצוע מעשי סדום ומעשים מגונים בשלושה מילדיו. בנוסף הורשע האב, בן 58, בתקיפה ובאיומים על אשתו ובביצוע מעשה מגונה בעציר עימו חלק את תא המעצר. "אנו מתקשים למצוא נקודות זכות לטובת הנאשם, שחילל את גופם ונפשם של ילדיו הקטינים ובגד בחובתו היסודית לגונן עליהם", קבעו השופטים. האב כפר במהלך כל המשפט באישומים נגדו. 

 

בגזר הדין, שניתן בבית המשפט המחוזי בנצרת, גוללו השופטים בראשות נשיא בית המשפט, מנחם בן דוד, והשופטים אברהם אברהם ובנימין ארבל את מעלליו של האב. השופטים בחרו לנמק בגזר הדין מדוע בחרו להחמיר בעונשו.

 

מגזר הדין עולה כי שלושה מילדיו של הנאשם, נפלו קורבן למעשיו המיניים. את אחד מבניו הפך ל"עבד מין" החל מהיותו בן תשע ועד שהגיע לגיל 15. האב נהג לבצע בו סדרה של מעשי סדום ואף הגדיל לעשות כשצירף ל'חגיגה' את חבריו. החברים מצידם חשפו לעיתים בפני הילד את איבר מינם והבן היה נדרש לגרום להם להגיע לסיפוק מיני. במקרים אחרים הצטרפו חבריו של האב וביצעו בבן מעשי סדום.

 

בשני מקרים אחרים ביצע האב בשניים מילדיו האחרים מעשים מגונים ובנוסף הוא נהג לעיתים לאיים ולתקוף את אשתו. עוד עולה מגזר הדין כי לאחר שהאב נעצר ושהה בבית המעצר בטבריה, הוא ביצע מעשים מגונים בעציר תושב השטחים שחלק עימו את התא.

 

האב שהורשע בשורה של עבירות ביניהן תקיפה מינית, מעשה סדום, עבירות מין במשפחה, איומים ומעשים מגונים הוא אלכוהוליסט שלחובתו עומדות מן העבר 21 עבירות קודמות, חלקן הינן עבירות מין וחלקן עבירות סמים ואלימות.

 

בטיעוניה לעונש שמה התביעה דגש על חומרת העבירות ועל הנזק שהן הסבו לילדיו וביקשה מהרכב השופטים למצות עם הנאשם את הדין. הסנגור מצידו ביקש להקל ככל שניתן בענשו של הנאשם, תוך שימת דגש על גילו המתקדם והעובדה שמעשיו בוצעו לפני זמן רב. הנאשם מצידו טען שהוא חף מפשע, לדבריו הוא מעולם לא עשה דבר ואף לא טרח להביע כל אמפתיה כלפיי ילדיו.

 

הרכב השופטים בחר להחמיר בעונשו וקבע: "הנאשם הפך כמה מילדיו לקרבנות ליצריו השפלים ואת אחד מהם אף העמיד לרשות חבריו, על מנת שיספק בגופו את סטיותיהם המיניות. הנאשם חילל את גופם ונפשם של ילדיו הקטינים ובגד בחובתו היסודית לגונן עליהם ולשמרם מכל רע ובכך הפך את ביתם להיות גיהינום עבורם". בנוסף נגזרו על האב שלוש שנות מאסר על תנאי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים