שתף קטע נבחר

אשקלון: הווטרינר העירוני הושעה מתפקידו

"נוכח התמונות המחרידות שבהן נראה הווטרינר מתעלל בכלבים, ראש עיריית אשקלון עשה את הצעד המתבקש", אומרים ב"תנו לחיות לחיות" על ההחלטה להשעות את ד"ר יואב צדוק מתפקידו

פרק נוסף בפרשה שהחלה עם פרסום תחקיר כלבוטק על התנהלותו של ד"ר יואב צדוק, הווטרינר העירוני של אשקלון: היום (ה') הודיעה העירייה כי הוא מושעה מתפקידו. "זהו צעד ראשון ומתבקש לאור חומר הראיות הקשה, ממנו עולים חשדות למעשי התעללות והתאכזרות בכלבים חסרי ישע", אומרים בעמותת "תנו לחיות לחיות", המובילה את המאבק לפיטוריו של הווטרינר.

 

הפרשה החלה לפני שבוע, עם שידור כתבת תחקיר בתוכנית כלבוטק. בכתבה, שצולמה במתקן ההסגר העירוני, תועד צדוק כשהוא מזריק לכלבים רעל קטלני שגרם למותם. בהמשך הפגינו פעילי "תנו לחיות לחיות" מול בניין עיריית אשקלון בקריאה לפטר את הווטרינר. במהלך פעילות מחאה שהתקיימה אתמול, השחקנית

אורנה בנאי ודוברת העמותה אתי אלטמן עוכבו לחקירה בטענה כי תקפו שוטר. "בסערת הרגשות, כנראה דחפתי את אחד השוטרים", אמרה בנאי לאחר ששוחררה.  

 

"ראש עיריית אשקלון עשה את המעשה הנכון לאור התמונות הקשות שבהן צפינו", מכריז עו"ד ראובן לדיאנסקי, מנכ"ל העמותה. "יחד עם זאת, לא נשקוט עד שלא ימוצו כל ההליכים המתחייבים כנגד צדוק, לרבות חקירה משטרתית מקיפה, הגשת כתב אישום פלילי והעמדה לדין משמעתי. בנוסף", הוא מבטיח, "בכוונתנו לסייע לבעלי הכלבים אשר כלביהם הומתו לבדוק האם ניתן להגיש תובענה לפיצוי כספי כנגד הווטרינר".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"התאכזרות לחסרי ישע"
צילום: ablestock
מומלצים