שתף קטע נבחר

עלייה של 4.1% בקניות בכרטיסי אשראי

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה: העלייה מתייחסת לחודשים דצמבר-פברואר, והיא ממשיכה את המגמה שהיתה בשלושת החודשים שקדמו להם

עלייה של 4.1% ברכישות בכרטיסי אשראי בשלושת החודשים דצמבר 2007-פברואר 2008. כך עולה מנתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה. זאת, בהמשך לעלייה של 6.3% בשלושת החודשים ספטמבר- נובמבר 2007.

 

בקבוצת הרכישה "מזון ומשקאות" (כולל שירותי אוכל), המהווה 20% מהרכישות בכרטיסי אשראי, נרשמה בתקופה המדווחת עלייה של 1.9% בחישוב שנתי. זאת, לאחר יציבות בספטמבר-נובמבר 2007.

בקבוצת הרכישה "מוצרי תעשייה" (הכוללת הלבשה והנעלה, מוצרי חשמל ואלקטרוניקה-כולל בתי כל-בו ורהיטים), המהווה 18% מהרכישות, נרשמה עלייה ם של 1.6% בחישוב שנתי. זאת, בהמשך לעלייה של 4.9% בשלושת החודשים שקדמו להם.

 

בקבוצת הרכישה "שירותים" (הכוללת שירותי ביטוח, טיסות ואירוח, פנאי ובילוי ושירותי עירייה וממשלה), המהווה 20% מהרכישות נרשמה בתקופה המדווחת עלייה במחירים קבועים של 6.9%, בהמשך לעלייה של 8.3% בספטמבר-נובמבר.

 

בקבוצת הרכישה "מוצרים ושירותים אחרים" (הכוללת דלק חשמל וגז, מחשבים ותוכנה, ציוד ושירותי תחבורה ותקשורת, ספרים, פרסום, שירותי רפואה ותרופות ושונות), המהווה את החלק הארי ברכישות – 42%, נרשמה בדצמבר 2007-פברואר 2008 עלייה של 7.1%. זאת, בהמשך לעלייה של 7.8% בשלושת החודשים קודם לכן.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ויז'ואל/פוטוס
כרטיס אשראי. מגהצים במרץ
צילום: ויז'ואל/פוטוס
מומלצים