שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  החרפה בעיצומים בבורסה: העובדים לא עונים לטלפונים

  מהבוקר מופנות השיחות הנכנסות אל לשכת המנכ"לית, אסתר לבנון. ועד העובדים דורש להכניס את 80 עובדי מיקור-החוץ בבורסה למסגרת ההסכם הקיבוצי. אתמול השביתו העובדים את מערכת המחשב של הבורסה

  עובדי הבורסה מחריפים עוד את העיצומים ולא עונים מהבוקר לטלפונים. שיחות נכנסות מופנות היישר אל לשכת המנכ"לית, אסתר לבנון. המהלך הוא חלק מהעיצומים שנוקטים העובדים החל מראשית מרץ במסגרת סכסוך העבודה בבורסה.

   

  בעקבות טלפון זועם של לבנון אל מנהלת המסלקה החלו עובדי המסלקה לענות לשיחות, אולם למתקשרים נאמר כי ישנם עיצומים ולכן הם מתבקשים לשוב ולצלצל במועד מאוחר יותר.

   

  אתמול החריפו העובדים את העיצומים באופן משמעותי, כאשר השביתו לכארבע שעות את מערכת המחשב של הבורסה וכן את מסלקת הכסף ומסלקת המעו"ף. בכך שיבשו העובדים את פעילותם של חברי הבורסה ופגעו בדיווחים השוטפים של בנק ישראל.

   

  לבנון הודיעה לוועד העובדים, בראשות יצחק לרנר, כי הפסקת פעילות המסלקה תביא להפסקת המסחר, עקב חשש שלרשות הסוחרים לא יעמדו הביטחונות המתאימים.

   

  ועד העובדים דורש להכניס את 80 עובדי מיקור-החוץ בבורסה למסגרת ההסכם הקיבוצי. אתמול הודיע הוועד כי בימים הקרובים מתוכננת החרפה נוספת בעיצומים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מנכ"לית הבורסה, אסתר לבנון
  מומלצים