שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  מי נתקע באמצע הדרך בלי דלק? הרכבת
  ל-ynet נודע כי נוסעים שיצאו הבוקר מנהריה למרכז הארץ נאלצו להעביר 40 דקות בתחנה בעכו, כי מישהו שכח לתדלק

  "נוסעים יקרים, הרכבת תעצור בתחנה, תחנת הדלק". מי מאיתנו לא נקלע לפחות פעם אחת לסיטואציה שכזו עם רכבו הפרטי, לאחר שבחר לחסוך מעצמו עצירה לתדלוק. הקו האדום כבר נחצה והמכונית נוסעת בקושי על "אדי דלק". בירידות מעבירים את ההילוך לניוטרל, ומתפללים שלא להיתקע. זה אולי יכול לעבוד עם רכב פרטי, אך ממתי רכבות נתקעות בלי דלק? מהיום, מסתבר.

   

  הבוקר (ג') התבשרו נוסעי הרכבת מנהריה למודיעין כי הרכבת שעליה עלו לא תגיע ליעדה והם מתבקשים לעבור לרכבת חלופית שתגיע לרציף. הסיבה - הרכבת נתקעה בלי דלק. הנוסעים ההמומים התקשו להאמין למשמע אוזניהם כשהכרטיסן בישר על התקלה ההזויה משהו. הנוסעים ירדו אל הרציף ונאלצו להמתין עוד כחצי שעה, עד להגעת רכבת חלופית.

   

  עשרות נוסעים, תושבי הצפון העובדים במרכז הארץ, עלו הבוקר בשעה 6:00 על רכבת שיצאה מנהריה לכיוון תחנת מודיעין שבמרכז והיתה אמורה להגיע לייעדה בשעה 8:30. בשעה מוקדמת זו, נוטים רבים מהנוסעים לתפוס תנומה קצרה עד שהרכבת תגיע ליעדה, אך הבוקר, עוד בטרם עצמו את עיניהם, התבשרו הנוסעים כי אירעה תקלה.

   

  "מיד כשהגענו לתחנת עכו הרכבת נעצרה", סיפר אחד הנוסעים ל-ynet. לאחר המתנה ממושכת ברכבת, הבינו הנוסעים כי ישנה בעיה. "אחרי רבע שעה של המתנה הודיעו לנו שהרכבת נתקעה בגלל מחסור בדלק וכי נמשיך את הנסיעה למרכז ברכבת חלופית". לדברי הנוסע, הפתעה רבה אחזה בנוסעים כששמעו את הסיבה לתקלה שבגינה יאלצו להחליף רכבות.

   

  כעבור כ-20 דקות הגיעה לרציף רכבת חלופית והנוסעים התבקשו לצאת מקרונות הרכבת התקועה ולעבור לרכבת החדשה שהגיעה. כתוצאה מהתקלה, איחרו הנוסעים להגיע לייעדם בזמן בכחצי שעה.

   

  מרכבת ישראל נמסר בתגובה כי אכן אירעה תקלה ברכבת שיצאה בשעה 6:00 מנהריה לכיוון מודיעין. בשעה 6:09, כשהגיעה הרכבת לתחנת עכו, התברר כי אירעה תקלה ולכן יאלצו הנוסעים לעבור לרכבת חלופית. הרכבת הנוספת, כך נמסר, הגיעה אל הרציף כעבור זמן קצר ובשעה 6:38 יצאה שוב ליעדה המתוכנן והנוסעים הגיעו באיחור מה. ברכבת ישראל אישרו כי התקלה אירעה עקב מחסור בדלק, וכי האירוע נמצא בבדיקה של סמנכ"ל נוסעים ברכבת ישראל.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים