שתף קטע נבחר

הרב וולפא: "דם נשפך וש"ס יונקת כסף"

ראש "המטה העולמי להצלת העם והארץ" קורא בעלון שיופץ בסוף השבוע בבתי הכנסת לפרישה מיידית של ש"ס מהממשלה: "ש"ס לא תוכל לומר 'ידינו לא שפכו את הדם הזה'. זה פשע לא יסולח עד סוף הדורות"

"תנועת ש"ס ניצבת בפני צומת דרכים שמשמעותו האחת היא: להיות או לחדול. המשך הישיבה בממשלת אולמרט שכוונתה להמשיך בביצוע נסיגות מיהודה ושומרון וחלקות ירושלים היא פשע לא יסולח עד סוף כל הדורות", כך כותב הרב שלום דב וולפא, בעלון שיחולק בסוף השבוע בבתי הכנסת ברחבי הארץ.

 

הרב וולפא עומד בראש "המטה העולמי להצלת העם והארץ", הפועל למען ארץ ישראל השלמה. בעלון "ארץ ישראל שלנו" הוא תוקף בחריפות את נציגי החרדים בממשלה,

במאמר שכותרתו "וכל המעיקים לשכינה תבערם כרוח בער וברוח משפט".

 

במאמר נכתב בין היתר: "זה כבר מספר חודשים שגדולי ישראל מתריעים, מתחננים ומסבירים את המצב לראשי ש"ס מעל גיליון זה וקוראים להם לפרוש, לומר את כל האמת, אולם ללא הועיל... אולמרט עומד להגיע בתוך שבועות להסכם מסגרת עם אבו מאזן ועם אותו הסכם מסוכן הוא יצעד לבחירות שמח וטוב לבב...ש"ס לא תוכל לומר 'ידינו לא שפכו את הדם הזה'. אלו הם ימים קריטיים וש"ס יודעת את זה. רגע לפני הנפילה לתהום זה הזמן לקום ולפרוש".

 

"מחזירים עטרה ליושנה וממשיכים לצחוק לכורסת השלטון"

עוד כותב וולפא כי "השאלה הניצבת כאן במלוא חריפותה היא: האם ש"ס תמשיך לטבול את ידה בדמם של יהודים ותביא לחורבן היישוב היהודי בארץ ישראל?! שרי ש"ס וחברי הכנסת שלה מצפצפים על העם והארץ. העיקר הוא שהם יושבים סביב שולחן הממשלה ויונקים כבוד וכסף. האם הם חושבים שלית דין ולית דיין? האם אין הם חוששים שהדין והמשפט יגיע גם אליהם, על מלחמתם הגלויה כנגד הקב"ה?"

 

לסיכום, כותב וולפא: "מיליוני יהודים בסכנה נוראה והשרים החרדים מחזירים עטרה ליושנה וממשיכים לצחוק כל הדרך אל כורסת השלטון.

 לא נותר לנו אלא להתפלל בערב פסח בעת שריפת חמץ מעומק הלב ולכוון עליהם 'ותעביר ממשלת זדון מן הארץ וכל המעיקים לשכינה תבערם כרוח בער וברוח משפט, כשם שביערת את מצרים ואת אלוהיהם בימים ההם בזמן הזה".

 

בעבר עורר הרב וולפא מספר סערות ציבוריות בעקבות התבטאויותיו. בין היתר, הוא פתח בקמפיין בו שולבו תמונות של כמה ממובילי תוכנית התנתקות שנאלצו להתפטר, הסתבכו בפרשיות שחיתות או אינם עוד בקו הבריאות כגון אריאל שרון, עמרי שרון, משה קראדי ודן חלוץ. לטענת המטה, אירועים אלה קרו להם בעקבות ביצוע התוכנית.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הרב וולפא. "להיות או לחדול"
אלי ישי. ייענה לקריאה?
צילום: דניאל בראון – ג'יני
מומלצים