שתף קטע נבחר

המשטרה פשטה על עיריית נצרת-עילית

חוקרי היחידה הארצית לחקירות הונאה מחפשים במשרדי עיריית נצרת עילית, בחשד לאי סדרים של בכירים. "גורמי אופוזיציה העלו את הנושא, שוב יתגלה שאין ממש בחשדות", אמרו בעירייה

עוד רשות מקומית תחת חקירה: חוקרי היחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) עורכים הבוקר (יום ב') חיפושים במשרדי עיריית נצרת עילית ובמשרדי החברה הכלכלית לפיתוח נצרת עילית. זאת, בעקבות חקירה בחשד לאי סדרים והתנהלות בלתי תקינה של בכירים בעירייה.

 

בעירייה הביעו פליאה על החקירה ועיתויה בשנת בחירות. כמו כן ציינו כי ראש העירייה ואנשיו לא נחקרו עד כה והופתעו מבואם של החוקרים לבניין. טרם נמסר מהם החשדות המדויקים. דוברת העירייה מסרה כי החוקרים ביקשו וקיבלו שיתוף פעולה מלא של כל הגורמים במקום.

 

גורם בעירייה מסר כי לאחרונה אף הסתיימה בלא כלום חקירה כנגד בכירי "החברה לפיתוח נצרת עילית", החברה הכלכלית בעיר, בחשד לאי סדרים. חקירה זו ערכה כארבע שנים והסתיימה רק לפני מספר שבועות.

 

"ראש העירייה לא נחקר. עדיין לא ידוע לנו מהם החשדות אותם חוקרים, אבל ברור לנו כי מקורם בגורמי אופוזיציה בעיר שכבר ניסו בעבר ולא הצליחו לעורר חקירות מסוג זה.

 אנו בטוחים כי החוקרים יגיעו גם הפעם למסקנה שאין ממש בחשדות ובטענות", נמסר מעריית נצרת עילית.

 

לפני כמה שבועות פשטו חוקרי יאח"ה גם על משרדי עיריית פתח-תקווה, שם חיפשו מסמכים במשך שלוש שעות, במסגרת חקירה נגד בכירי העירייה בחשד לעבירה על טוהר המידות. גם שם טען דובר העירייה: "הכל על-פי דין, מנסים להשפיע על תוצאות הבחירות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עמית מגל
מנחם אריאב, ראש העירייה
צילום: עמית מגל
מומלצים