שתף קטע נבחר

ארה"ב: נהגים חוסכים בדלק - ונתקעים בדרך

חברת AAA, המעניקה שירותי חילוץ לנהגים תקועים, דיווחה על עלייה של 100% במספר בקשות החילוץ שהגיעו למוקדיה באזור פילדלפיה במהלך השנה האחרונה. זאת משום שנהגים לא מילאו מספיק דלק, בניסיון לחסוך בהוצאות

מחירי הדלק הגבוהים בארצות הברית, אשר הגיעו לאחרונה עד לרמה של 4 דולרים לגלון (3.8 ליטרים), מאלצים את הנהגים האמריקאיים לצמצם בהוצאות הדלק שלהם. זאת משום שמחירי הדלק, הנגזרים ממחיר הנפט, עלו לצרכן האמריקני בשיעור גבוה מאשר לצרכנים במדינות רבות אחרות, עקב היחלשות הדולר. עם זאת, לאחרונה מתברר, כי רבים מהנהגים שרוכשים פחות דלק, אינם טורחים לשנות את הרגלי הנהיגה שלהם בהתאם.

  

חברת AAA, המעניקה שירותי חילוץ לנהגים תקועים, דיווחה על עלייה של 100% במספר בקשות החילוץ שהגיעו למוקדיה באזור פילדלפיה במהלך השנה האחרונה מנהגים אשר לא מילאו מספיק דלק, בניסיון לחסוך בהוצאות. גם ממשרדי החברה באורגון וטנסי הגיעו דיווחים דומים.

 

עם זאת, ישנם גם כאלה שהחליטו לוותר כלל על הנסיעה ברכב פרטי. את האינדיקציה לכך ניתן למצוא בנתונים של חברת הרכבות האמריקאית אמטראק, שדיווחה על עלייה של 10.6% במספר הנוסעים בין החודשים אוקטובר לאפריל השנה, לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אני ממלא תמיד ב-100 שקל"; לא רק אצלנו
צילום: AFP
מומלצים