שתף קטע נבחר

אייל רגב: להצביע על העסקה כמה שיותר מהר

"חייבים להחזיר אותם עכשיו", אמר ל-ynet אחיו של אלדד רגב, בעקבות מכתבה של מיקי גולדווסר לראש הממשלה. לדבריו, הגורמים המוסמכים במדינה לא יכולים לקבוע האם שני החיילים החטופים בין החיים

בני משפחתו של החייל החטוף, אלדד רגב, אמרו הערב (יום ה') כי הם מזדהים עם מכתבה של מיקי גולדווסר - אמו של אהוד - במכתב ששלחה לראש הממשלה. אייל רגב, אחיו של אלדד, אמר ל-ynet כי הוא קורא לחברי הממשלה והקבינט "שלא לפספס את ההזדמנות הזו, ולהצביע בעד העסקה וכמה שיותר מהר. פשוט חייבים להחזיר אותם עכשיו, כי אין אפשרות אחרת להסיר את הספק הנורא שבו אנחנו חיים".

 

 

במכתב ששלחה מיקי גולדווסר לאהוד אולמרט, לאחר שבני משפחות החיילים החטופים נפגשו עם השליח עופר דקל, היא קראה לשרי הקבינט

להצביע בעד העסקה ביום ראשון הקרוב, אז היא אמורה לעלות לדיון. לדבריה, אילו היה משוחרר סמיר קונטאר עוד בעסקה הקודמת - החטיפה לא היתה מתרחשת.

 

אייל רגב אמר כי משפחתו מחזקת את מיקי גולדווסר. הוא הוסיף כי כפי שמשתמע ממכתבה של מיקי גולדווסר, גם כעת לא יכולים הגורמים המוסמכים במדינה לקבוע בצורה חד משמעית, מהו מצבם הבריאותי של אודי ואלדד, או האם הם חיים.

 

בנוגע לשיחרורו של קונטאר, אמר רגב כי בני המשפחה מבינים את הכאב ואת הדילמה

שסביב שחרורו, "אך צריך לזכור כי מאז שנכלא, עצרה ישראל עשרות, אם לא מאות 'סמיר קונטארים'".

 

בשבוע האחרון פורסמו פרטים רבים על העסקה המתגבשת, במסגרתה צפויה ישראל לשחרר כמה אסירים לבנונים ובראשם סמיר קונטאר, רוצח משפחת הרן מנהריה, שנחשב לקלף מיקוח מרכזי בפרשת הנווט השבוי רון ארד. על פי הפרסומים, ראש הממשלה תכנן להיפגש עם משפחת ארד, ולעדכן אותה על כך שבידי חיזבאללה אין עוד יכולת לספק מידע אודות גורלו.

 

אהוד גולדווסר ואלדד רגב נחטפו ללבנון לפני 708 ימים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אייל רגב. לא לפספס את ההזדמנות
צילום: רענן בן צור
צילום רפרודוקציה: חגי אהרון
אלדד רגב. נחטף לפני 708 ימים
צילום רפרודוקציה: חגי אהרון
מומלצים