שתף קטע נבחר

סיבוב פרסה שכזה

נורית גלרון חוזרת לעבוד עם נתן זך ואילן וירצברג בסינגל חדש, "עייפתי". בראיון היא מספרת על המעגל שנסגר, החוויה במשחק ועל רפי בתפקיד אוזן שלישית. בואו לשמוע את השיר

בשידורו האחרון של רפי רשף בגלי צה"ל, ממש כשנפרד, הוא השמיע את שירה החדש של אשתו, "עייפתי", שאפילו עוד לא היה אז בגרסתו הסופית. היום (ד') מוציאה נורית גלרון את השיר, סינגל ראשון מתוך אלבום חדש, 17 במספר (!). על השיר אחראיים שני יוצרים ששיתפו פעולה עם גלרון במהלך השנים, נתן זך ואילן וירצברג. כאן תוכלו להאזין לו.

 

"רפי שמע את השירים מהאלבום הזה ודווקא מילות השיר הזה מאוד תמצתו את מה שהוא הרגיש ברגע הזה שהוא עזב את השידור ברדיו", מגלה גלרון ל-ynet. "הוא בעצם לא יכול שלא להקשיב לשירים, כי אני משמיעה אותם בבית. הוא אוזן שלישית בשבילי, יוצא לי גם לסמוך וגם לחלוק על דעתו. אתה שואל מי מנצח? אני לא אענה", היא צוחקת.


רפי ונורית. האוזן השלישית (צילום: ענת מוסברג)

 

אחרי כל כך הרבה שנים של הקלטות ואלבומים, גלרון מספרת שהתוצאה הסופית של האלבום הפכה למשהו מאוד שונה ממה שעשתה עד היום. "בעטיפה כולה יש משהו מאוד עכשווי, גם במחשוב וגם בדרך שבה כל העיבוד יצא מהשירה שלי ולא ההיפך. זו דרך אחרת ומין סיבוב פרסה שכזה. זה היה חדש ומרתק מבחינתי, בתור אחת שבהקלטות ממשיכה לנגוע עד שזה הופך להיות לדבר הכי נקי שאתם חתום עליו. דווקא עכשיו יצאתי עם השירה החיה שלי וזה פחות סטרילי מכל מה שעשיתי אי פעם".

 

את חושבת על איך שהאלבום יתקבל? יש לך חששות?

 

"אין לי מושג איך הוא יתקבל. האג'נדה שלי היא לחזור לנתן ולאילן וירצברג ולסגור איזשהו מעגל. אני מאמינה ששיר צריך להיות עם מילים טובות. החבילה צריכה להיות כמו מה שאני תמיד אוהבת ואהבתי ואני מקווה מאוד שיאהבו את זה גם היום. תמיד יש חששות, אבל אני תמיד מאוד שלמה עם מה שאני עושה. אם אתה לא מנסה, אתה לא טועה אף פעם. גם אם בדיעבד אתה אומר: 'רגע, אולי לא הייתי צריך לעשות את השיר הזה'. זה בכלל לא משנה, מה שחשוב זה מה שקורה בזמן אמת, ועם זה אני שלמה".

 

מלבד המוזיקה, גלרון החלה לאחרונה לשחק שוב והיא מפציעה בסדרה "רביעיית רן" המשודרת ב-yes, שם היא משחקת את אימם של ארבעת האחים עליהם מבוססת הסדרה. גלרון מספרת שהחוויה קצת הזכירה לה את מה שעשתה לפני הרבה שנים,

 

את מזדהה עם הדמות שלך בסדרה?

 

"עם כמה דברים בהחלט כן ועם כמה דברים ממש לא. היא רחוקה מהחיים שלי, היא אחת שנתקעה עם ארבעה ילדים בגיל מאוד צעיר ולא עשתה כלום עם החיים שלה. מצד שני, בשאלות משבר הגיל וכל מה שקורה לה, גם לי יש, גם אני חייה בעולם הזה".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
גלרון. בטוחה ברגע
צילום: ג'ראר אלון
לאתר ההטבות
מומלצים