שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  לה לולה


  גסטון נלקח לאשפוז במוסד לחולי נפש. לולה אומרת לכולם שהיא אכן ללו, אבל אף אחד לא מאמין לה. אז היא מודיעה לכולם שהיא מתחתנת עם פקונדו, וגם מעבירה לו את הנהלת המערכת. גרייס אומרת לאגירה שהיא תיסע אתו אבל לא לפני החתונה של לולה ופקונדו. פקונדו רואה את לולה לפני החתונה, למורת רוחן של מלי, איריס וגרייס. לולה מבקשת לנהוג לבד לחתונתה. פקונדו נלחץ כי לולה לא מגיעה. בדרכה לחתונה, לולה רואה את ללו בתוך מכונית .

   

  לולה רואה את ללו במכונית אחרת, עוקבת אחריו ומאבדת אותו. פקונדו מחכה ללולה כדי להתחתן. גרייס ופקונדו יוצאים לחפש את לולה. לולה מתנצלת, פקונדו חוזר לבד לחתונה, לולה מגיעה במפתיע, אבל ברגע האחרון היא אומרת שהיא רוצה להיות ללו. גסטון ונטליה מתחתנים וגסטון משתחרר מבית החולים לחולי נפש. סולדד ופטריסיו מנצלים את ההזדמנות שהכול מוכן והכומר מחתן אותם, לא לפני שסולדד מתנצרת בטקס גרוטסקי.

   

  פקונדו אומר למלי שהם יעזבו את המדינה בהקדם. נטליה וגסטון מתכננים את הנקמה בלולה. פקונדו מתפטר מ"היי פייב". גסטון מקליט את לולה כשהיא מדברת עם גרייס על כך שראתה את ללו. גסטון, בתור ללו, מצלצל ללולה והם נפגשים. נטליה היא עכשיו המנהלת החדשה של "היי פייב" והיא מפטרת את לולה. אגירה מאיץ בגרייס לנסוע אתו מיד. ליקוי הירח קרב ובא. אגירה לוחץ על גרייס והיא כמעט הולכת בלי להיפרד מלולה. גרייס נפרדת ממאזיני הרדיו. גסטון ונטליה מנהלים את המערכת לפי חוקים מגוחכים. נטליה מפטרת חלק מהעובדים, והשאר מתפטרים. ליקוי הירח מתקרב.

   

  זאת השעה שפקונדו קבע לנסוע. פקונדו מגיע ל"באק אלי", והוא וחבריו לעבודה חושבים על פתיחת מערכת חדשה והוצאות מגזין נשים. לולה הולכת לקנות מתנה למליסה ונפגשת עם הגוף הישן שלה פנים אל פנים מ ליקוי הירח עומד להתרחש, ובעוד כמה שעות לולה תחזור להיות ללו. לולה וללו נפגשים וכל אחד מספר לשני מה עבר עליהם.

   

  לולה מחליטה שהיא רוצה להישאר כלולה ולהתחתן עם פקונדו. נטליה וגסטון הולכים לאיבוד במערכת. גרייס מבקשת מאגירה לשדר איתה את התכנית האחרונה לפני ליקוי הירח. הצוות שפוטר מ"דון" מכין גיליון של המגזין החדש, "דונס", בעזרת עצתו ועידודו של פקונדו.לפני ליקוי הירח לולה ופקונדו נפגשים שוב ומצהירים על אהבתם זה לזה.

   

  פרקים קודמים

   

  סרחיו ופקונדו הולכים מכות, ופקונדו חוזר הביתה עם פנס בעין. נטליה רואה את הסצנה ומנצלת את זה לטובתה. לולה מרדימה את סרחיו, וגרייס עוזרת לה להשכיב אותו כדי שהוא יחשוב שעבר עליהם לילה רומנטי וארוטי. לולה מוצאת את הססמה כדי להיכנס למחשב כף היד של סרחיו. גסטון מופתע כשהוא שומע את לולה מדברת בטלפון בקול שונה משלה. לולה מצלצלת לפבלו וקובעת אתו פגישה.

   

  נטליה מאיימת על לולה. לולה מתחמקת מסרחיו כדי להיפגש עם פבלו בעוד גסטון עוקב אחריה. פבלו לא מאמין לסיפור של לולה, אבל אחר כך הוא מגלה לה מה קרה ביום הכישוף. סרחיו עוקב אחרי לולה לפגישה השנייה שלה עם פבלו. עובדי המערכת מהמרים מי יבוא במקום אגירה. גריסלדה מנסה לשמור על מקומה בעבודה ומתחנפת אל לולה ואל אגירה. חוליה, פטריסיו, סולדד וניקולס מתחנפים אל פקונדו.

   

  זה מבהיר לנטליה שהעובדה שהציעה אותו כמועמד לא מחייבת אותו להתחתן איתה. לולה נפגשת עם פבלו, וסרחיו תופס את שניהם ביחד. מתפתח ריב בין שלושתם שבסופו פבלו עוזב. לולה מגלה לסרחיו את האמת עליה, אבל הוא מסרב להאמין לה וחושב שהיא משוגעת. אגירה מבטל את המועמדות של גסטון לנשיאות החברה אחרי שגריסלדה אומרת לו שהוא שכב עם קרולה. אגירה מגלה לנטליה שאימא שלה וגסטון היו מאהבים. סרחיו פורץ בכוח לבית של לולה וקושר אותה.

   

  הוא משכנע את ג'ינה שהוא ולולה צריכים לנסוע רחוק ביחד. גסטון משתכר בבר. אגירה מבלה עם גרייס ליל אהבה מגוון ביותר. גסטון ונטליה אורבים לפבלו מחוץ לבית שלו. ג'ינה משתכנעת שלולה אינה בתה. פקונדו מגיע עם נגני מריאצ'י לבית של לולה, ובלחצו של סרחיו היא נאלצת לגרש אותם. פקונדו לא נכנע, נכנס בדיוק כשסרחיו מרביץ ללולה, ופותר את העניין.

   

  פקונדו מציע ללולה נישואים. לולה נענית להצעת הנישואים של פקונדו, אך אחרי שנודע לה שהיא יכולה לחזור להיות ללו, היא מתלבטת באיזו דרך לבחור. גסטון שומע שיחה בין פקונדו למליסה שבה הוא אומר שלולה והוא מתחתנים. גסטון מתחיל להפיץ את השמועה במערכת. לנטליה נודע על החתונה והיא באה בטענות לפקונדו, מרוב עצבים נפלט לה שהילד אינו של פקונדו. גסטון מביא את המכשפה כדי שתספר לכולם את האמת על לולה.

   

   


  פורסם לראשונה 26/06/2008 22:35

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים