שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אקספון התחילה לספק שירותי טלפון פנים ארציים
  החברה מנסה להוביל מהפכת מחירים ובכוונתה להציע שירותי טלפון קווי המבוסס אינטרנט (VOB) במחיר נמוך מהותית משלוש מתחרותיה בזק, HOT ו-012 סמייל

  חברת התקשורת אקספון הודיעה אתמול (ג') כי התחילה לספק שירותי טלפון פנים ארציים. אקספון תנסה להוביל מהפכת מחירים, ולהציע שירותי טלפון קווי המבוסס אינטרנט (VOB) במחיר נמוך מהותית משלוש המתחרים שלה, בזק, HOT ו-012 סמייל. החברה מתחייבת כי תספק שירות שאינו כולל התחייבות או דמי מנוי. מנכ"ל החברה, רוני חליבה, הבהיר כי אקספון תנקוט באסטרטגיה דומה גם בשוק הטלפון הקווי.המהלך של החברה מלווה בקמפיין פרסומי ברדיו, אשר עלה בימים האחרונים.  

   

  עד כה עסקה החברה במתן שירותי שיחות לחו"ל והתמקדה בעיקר באוכלוסייה החרדית והרוסית, תוך שהיא מציעה את המחירים הנמוכים בענף. כניסתה של אקספון לשוק השיחות לחו"ל גרמה להפחתת מחירים כוללת בענף. חליבה הציג את חבילות התעריפים של אקספון וטען כי מדובר בהוזלה מהותית של 23% עד 50% מול ההצעות של המתחרים.

   

  חבילת הבסיס של אקספון תעלה 29.9 שקלים לחודש ותכלול 500 דקות שיחה ליעדים נייחים ומחיר של 32 אגורות ליעדים סלולרים. תמורת 49.9 שקלים לחודש כוללת אקספון בחבילה של 500 הדקות גם חיוג לחו"ל ל-35 יעדים מובילים. יש לציין כי רק לקוחות להם קו אינטרנט מהיר שעלותו המינימאלית היא 74 שקלים לחודש, יכולים לרכוש שירות טלפון קווי מאקספון.

   

  חליבה ציין כי קהל היעד עליו פונה החברה הם בעיקר עסקים קטנים ובינוניים, אך גם משקי בית אשר מדברים הרבה בטלפון הקווי ומבצעים שיחות לחו"ל. חליבה אמר עוד כי היעד של החברה הוא להשיג כ-10 אלפים לקוחות טלפון בשנת הפעילות הראשונה, ובמקביל לשמור על נתח השוק שלהם בשיחות לחו"ל.

   

  "כמו בתחום השיחות לחו"ל, אנחנו מציעים טלפון קווי במחיר זול והוגן במודל תמחור פשוט ומשתלם. כיום התחרות בתחום הטלפון הקווי והשיחות לחו"ל היא תחרות בין ענקים. התחרות היא לא אמיתית. החברות מסבכות את החבילות, כך שלקוח מתקשה להבין על מה הוא משלם. הסובל מכך הוא הלקוח",כך לדברי חליבה.  

   

  בשלב הנוכחי לא תאפשר אקספון ללקוחות בעלי טלפון נייח לנייד את מספרם אליה. "אנחנו מעודדים את הלקוחות לשמור על הטלפון הקיים שלהם, של בזק
  או של מתחרה אחר, ולבצע באמצעות הטלפון שלנו את השיחות היוצאות שלו. שיחות הטלפון בין מנויים שלנו היא חינם, כך שאנחנו מעודדים יצירה של קהילות שלמות שיעברו אלנו לקידומת 078". חליבה מתכוון בעיקר לקהילות חרדיות אשר כבר היום מהוות קהל חזק של אקספון.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  מנכ"ל אקספון, חליבה: "מציעים טלפון קווי במחיר זול והוגן"
  צילום: ישראל הדרי
  מומלצים