שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  סקס אוראלי: אקט של השפלה או התמסרות?

  למרות ביטויי גנאי בסגנון "יא מוצצת", בסקס אוראלי אנחנו מפקידים בפה של האשה את הרכוש הכי יקר שיש לנו: "הנה אני מפקיד אותו אצלך, ואת יכולה באביחה אחת לנשוך את איבר המין מעליי ולהרוס לי את החיים". סקס, לא מה שחשבת

  לגברים ולנשים כאחד יש חיבה רבה לקבלת מין אוראלי. הבעיה היא שיש אנשים שמאוד נהנים לקבל, אך לא תמיד שמחים לתת. מתן מין אוראלי הוא פעמים רבות פחות מהנה, והדחייה הזאת נובעת בין היתר מתפישת איברי המין כמקום מלוכלך.

   

  אז קודם כל, חשוב לדעת שאחד המקומות הנקיים בגוף הוא איברי המין, גם הגבריים וגם הנשיים, ואילו הפה הוא מקום הרבה פחות סטרילי ונקי. אגב, כדאי לפני מעשה לנקות ולצחצח שיניים ו/או לגרגר מי-פה.

   

  לגבי נקיון איברי המין של הגבר: כל גבר יעיד שהמקום שהוא מסבן הכי הרבה במקלחת הוא איברי המין שלו. זה נתפש לנו ככה, ודווקא את המקום הזה אנחנו דואגים לנקות היטב. אחרי הניקיון אנחנו שומרים את הבולבול שלנו מכוסה בתחתונים, שבדרך כלל סופגים זיעה ושומרים על ה'תכשיט' הזה בעטיפה יפה.

   

  אותו דבר לגבי נשים: נשים מנקות היטב את הנרתיק שלהן, לעתים קרובות אפילו יותר מדי, וזו אחת הסיבות לזיהומים. דווקא מרוב ניקיון יתר של הנרתיק יש לנשים רבות בעיות, כי ניקוי היתר הורג את החיידקים הטובים, מה שמכונה "הפלורה הנורמלית" של איברי המין. וכשהניקוי הורג את החיידקים הטובים, מי ששורד אלה החיידקים הרעים, שיוצרים ריח. לכן לפעמים יש לנשים, דווקא מרוב ניקוי יתר של הנרתיק, ריח לא טוב מהנרתיק ונטייה לזיהומים.

   

  זהירות, זרעונים חסונים בדרך

  מין אוראלי הוא מגע של פה באיבר מין. המונח המקובל אצל החבר'ה הוא "לרדת". יש אנשים שמאוד מתענגים דווקא על מתן המין האוראלי ונהנים מהטעם של איבר המין של האשה או הגבר.

   

  מתן מין אוראלי לגבר נקרא פלאטיו, ומתן מין אוראלי לאשה נקרא קאנילינגוס. המילה "לינגוס" מרמזת על כך שהאיבר העיקרי שעובד במין אוראלי הוא הלשון, אבל משתתפים בעבודה גם השפתיים, הרוק, והלחלוחית שנמצאת בתוך הפה.

   

  פלאטיו, מין אוראלי לגבר, מאוד אהוב על גברים ככלל. חשוב לדעת שאפשר לבצע מין אוראלי גם באיבר מין זקור וגם באיבר מין לא זקור. הרבה גברים פוחדים מה"פדיחה" הזאת, של איבר מין רך בתוך הפה שלה, אך יש דווקא נשים שיותר נהנות מכך.

   

  בזמן שגבר מתגרה, הוא מפריש נוזל שנקרא נוזל קדם-שפיכה. יש גברים שאצלם זה כמה טיפות, ויש שמפרישים כמות מאוד מכובדת, שיכולה להגיע לכמה מיליליטרים טובים. זהו נוזל שקוף, עשיר מאוד במלחים, ולכן יש לו טעם מלוח. יש בו גם זרע. זו בדיוק הסיבה שמשגל נסוג (מה שנקרא "לגמור בחוץ") אינו שיטה טובה למניעת הריון. אנחנו קוראים לזה גם "השיטה הסינית" - כי ככה נולדו כל הסינים... אלה הזרעונים הכי חסונים, שהצליחו להתגנב לנוזל עוד לפני השפיכה, כבר בטיפה הראשונה. ולכן, אם גבר לא ישתמש בקונדום מראש, ויחדיר את איבר המין לנרתיק של הגברת ללא אמצעי מניעה, הנוזל הזה יכול להכניס אותה להריון.

   

  אחת הבעיות של נשים במתן מין אוראלי לגבר היא טעם הזרע, דבר שלא נעים לכולן. הפתרון לכך הוא שבמקום לקחת את איבר המין כמו שמחזיקים בננה ומכניסים אותה לפה, לעבוד על איבר המין בעיקר עם הלשון, ולסירוגין לנגב אותו עם היד, ושהמציצה תתבצע אחרי שאיבר המין נוגב עם היד. כלומר, יש תנועה של היד על איבר המין ש"מקנחת" אותו, ולאחר מכן יש איזושהי פעולה של מציצה או יניקה עם הפה, ושוב מעבר עם היד.

   

  אופציה שנייה היא "לנגן" על איבר המין כמו על מפוחית. זאת אומרת, במקום לרדת עליו עם הפה כשאיבר המין מוחזק בתוך הפה - לחשוב על זה כאילו מחזיקים מפוחית בפה, כמו שמעבירים מברשת שיניים מצד לצד, וכשמבצעים את המעבר הזה על הצד של איבר המין, כשהלשון נמצאת בחלק התחתון או העליון של איבר המין, הנוזל יישפך הצדה. אם האשה תחזיק את איבר המין ביד שלה כאשר "הכובע", הראש של איבר המין, נמצא ביד שלה – כשתהיה שפיכה זו תיכנס לה לתוך היד. המהדרות גם מחזיקות ביד טישו או מגבון לח.

   

  בנוזלי הגוף עלולים להיות וירוסים וחיידקים גורמי מחלות

  כאן גם המקום להזכיר שבנוזלי הגוף עלולים להיות וירוסים וחיידקים שגורמים מחלות, כולל עגבת, זיבה, הרפס, פפילומה ואיידס. ולכן אם לא מדובר בבן-זוג קבוע, אפשר לעשות מין אוראלי תוך שימוש בקונדום. איך משתמשים בקונדום במין אוראלי? הרי למצוץ משהו שהוא בטעם של גומי זה לא כל כך טעים... אז יש קונדומים מיוחדים למין אוראלי - קונדומים בטעמים.

   

  בעיה נוספת בה נתקלות נשים רבות בהקשר למין אוראלי היא רפלקס ההקאה, שנוצר כשמשהו נוגע בחיך העליון, במיוחד בחלק העמוק של החיך. הפתרון לכך הוא לנווט את איבר המין לחלק התחתון של הפה, ולמנוע יצירת מגע של איבר המין עם החיך.

   

  בעיה נוספת שבני-זוג נתקלים בה היא תחושת ההשפלה שכביכול מתלווה לאקט. את הבקשה "תמצצי לי", הרבה גברים מאוד מתביישים לבקש, והרבה נשים מרגישות שיש בזה משהו משפיל. אולי יש לזה קונוטציות שליליות כי זה מתפרש כשם גנאי, "יא מוצצת". אולי זה נתפס כאקט זנותי, כי הרבה גברים הולכים ומשלמים עבור זה - ואולי בין היתר בגלל שנשותיהן לא כל כך מעוניינות בכך. אנחנו יכולים להיות כל כך אסירי תודה, וכל כך הרבה זמן לרחוץ כלים תמורת מציצה בריאה, שבהחלט צריך לשקול את העניין.

   

  בני זוג נשואים 40 שנה ומגיעים לגיל 65. האשה מעולם לא ביצעה מין אוראלי בבעלה, כי היא חוששת שתיראה זולה. הבעל נורא רוצה את זה. במשך חודשים ושנים הוא מתחנן אליה: "בבקשה תמצצי לי, תמצצי לי". בסוף היא נכנעת ומגשימה את חלומו. למחרת בבוקר הם קמים, והוא שמח ומבסוט. אשתו מבקשת ממנו להכין לה כוס קפה, והוא עונה לה: "תשתקי, יא מוצצת, לכי תכיני לעצמך". 

   

  לא רק שאין בכך השפלה, אלא יש בזה אפילו אקט של התמסרות מצד הגבר. אנחנו מפקידים בפה של האשה את הרכוש הכי יקר שיש לנו: "הנה אני מפקיד אותו אצלך, ואת יכולה באיבחה אחת לנשוך את איבר המין מעליי ולהרוס לי את החיים".

    

  שמעתם את הסיפור על ניל ארמסטרונג, האסטרונאוט הראשון שצעד על הירח? אחרי שאמר את המשפט המיתולוגי "צעד קטן לאדם, צעד גדול לאנושות", שמעו אותו ממלמל משהו. ניסו למצוא מה הוא ממלמל, והבינו שהוא אמר בשקט: "זה בשבילך מיסטר ברקוביץ'". כשחזר לכדור הארץ שאלו אותו מה המשמעות של המשפט, ואז הוא סיפר: "כשהייתי סטודנט עני וגרתי בחדר בבית של זוג מבוגר, היה לנו קיר משותף דק-דק. מבעד לקיר הייתי שומע כל לילה את הבעל מתחנן בפני אשתו: 'בבקשה, שיינדלה, פליז, אני רוצה פעם אחת מציצה'. והיא ענתה לו: 'כשאדם יילך על הירח, אני אמצוץ לך'".

   

  פרק נוסף: "מצטערת, לא היום, יש לי דייט עם בעלי"

   

  מתוך הספר "סקס - לא מה שחשבת" מאת ד"ר יצחק (צחי) בן-ציון, בהוצאת "אורנית"
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הפה הוא מקום הרבה פחות סטרילי ונקי
  צילום: index open
  ד"ר צחי בן-ציון
  עטיפת הספר
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים