שתף קטע נבחר

חיזבאללה סחט את העצבים עד לדקה ה-90

רשת הטלוויזיה של הארגון דיווחה כי שיירת כלי-רכב ובהם שני חיילי צה"ל הגיעה למעבר נאקורה. קצין הקישור של חיזבאללה סירב לומר מה מצבם של רגב וגולדווסר

ממשיכים במלחמה הפסיכולוגית: עד הרגע האחרון חיזבאללה לא מסר מידע על מצבם של שני החיילים החטופים, אהוד גולדווסר ואלדד רגב. הבוקר (יום ד') שידרה רשת הטלוויזיה של חיזבאללה "אל-מנאר" תמונות בשידור חי מהצד הלבנוני של הגבול.

 

 

רשת הטלוויזיה של חיזבאללה משדרת מהבוקר באולפן פתוח לקראת עסקת החילופין. בשידורים שובצו סרטוני תעמולה המשבחים את הארגון והעומד בראשו, חסן נסראללה, על "שעמד במילתו" והצליח לשחרר את סמיר קונטאר.

 

סמוך לשעה 9:00 בבוקר דיווחה הרשת כי שיירה של רכבי חיזבאללה ובהם שני חיילי צה"ל, הגיעה למעבר נאקורה שמצפון לראש הנקרה. קצין הקישור של חיזבאללה, ופיק ספא, הנמצא במעבר גבול, המשיך בסירובו למסור אינפורמציה של גורלם של שני חיילי צה"ל שנחטפו. "אני מסרב למסור פרטים על מצבם של שני החיילים השבויים", הוא אמר. גם תחנות טלוויזיה נוספות בלבנון ובעולם הערבי עקבו בשידורים חיים אחר ביצוע העסקה.

 

גם נציגי הצלב האדום, שאמורים לראות ראשונים את החטופים עוד בשטח לבנון, לא ידעו עד הרגע האחרון מהו מצבם של רגב וגולדווסר.

 

לצד השני של הגבול הגיעו הרוצח סמיר קונטאר וארבעה שבויים לבנונים שנעצרו במלחמת לבנון השנייה. בנוסף אמורה ישראל להעביר ללבנון כ-200 גופות של מחבלים.

 

בהכנת הידיעה השתתף חגי עינב
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המעבר בראש הנקרה
צילום: רויטרס
מומלצים