שתף קטע נבחר

אביה של קרנית: "זה הרגע הכי קשה בשנתיים"

לאחר שהתבשרו משפחות רגב וגולדווסר כי בניהם אינם בין החיים, אמר אביה של קרנית גולדווסר: "אחרי שנתיים לא קלות, זה היה הרגע הכי קשה שהיה לנו". בפנייה נרגשת למשפחת שליט אמר: "את התהליך הזה התחלנו שלוש משפחות - אנחנו נמשיך יחד עד שגם גלעד יחזור לביתו"

אחר הצהריים (יום ד') קיבלו משפחות גולדווסר ורגב את הבשורה הקשה מכל: בניהם אינם בין החיים. לאחר שאלופי צה"ל, אלעזר שטרן וגדי שמני, יצאו מבתי המשפחות בנהריה ובקרית מוצקין, יצא מהבית אביה של קרנית גולדווסר, עומרי אבני, ואמר בקול רועד: "אחרי שנתיים לא קלות, זה היה הרגע הכי קשה שהיה לנו".

 

 

הוא התייחס למצבה של בתו ואמר: "קרנית נדרה נדר להביא את אודי הביתה. עכשיו כשהיא קיימה, סערת הרגשות התפרצה וכולנו במצב קשה. אנחנו עכשיו רוצים להיות שוב לבד, רק המשפחה, לבכות לחבק ולתמוך. בתי עכשיו מעכלת, כואבת, אני יודע שמאוד קשה לה. היא בכתה ואני חושב שטוב שזה קורה. קרנית עם הפנים קדימה וגם אנחנו".

 

הליך זיהוי הגופות של אודי גולדווסר ואלדד רגב הושלם שעות ספורות לאחר שהועברו לידי ישראל. מבתיהן ייצאו המשפחות למחנה שרגא, שם יוכלו להתייחד עמם. "אנחנו נעמוד מול הארון. חלקנו לבד וחלקנו בקבוצות וזוגות ונגיד להם מלים אחרונות", אמר אבני. כבר מחר צפויות להתקיים הלוויות הצבאיות.

 

בפנייה נרגשת למשפחת שליט, הוא הבטיח להמשיך במאבק. "את התהליך הזה התחלנו שלוש משפחות, שליט רגב וגולדווסר. אנחנו נמשיך כשלוש משפחות עד שגם גלעד יחזור לביתו". הוא גם הודה למתווך עופר דקל ואמר שמשרד ראש הממשלה תרם לכך שהעסקה התבצעה.


קרנית גולדווסר והאלוף שטרן (צילום: AP)

 

אבני גם התייחס לכאבה של משפחת הרן, מכיוון שסמיר קונטאר ישתחרר בעסקה. "סמדר הרן היא אישה אמיצה. היא יודעת כי הרוצח של משפחתה עשה עכשיו מעשה טוב, בזה שהלך מכאן ובזכות זה אודי ואלדד כאן".

 
כעת, עם השלמת הזיהוי, העבירה ישראל ללבנון את הרוצח סמיר קונטאר ואת ארבעת אנשי חיזבאללה הנוספים, ששוחררו בתי-הכלא בארץ במסגרת עסקת השבויים. אז ניתן האות לפרוץ החגיגות בלבנון. כבר הערב מתכוון חסן נסראללה לשאת נאום ניצחון בדאחייה בביירות.

 

יורם שחר, אחיו של השוטר אליהו שחר ז"ל, שנרצח על ידי סמיר קונטאר, הגיע לבית משפחת אבני בנהריה. הוא ביקש להביע את תנחומיו למשפחת גולדווסר ואמר כי מאבקו למנוע את שחרורו של קונטאר לא כוון כלפיהם באופן אישי. "אני מאמין שנבין בעתיד איזה נזק נגרם לנו כתוצאה משחרור זה" אמר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
קרנית גולדווסר, היום. נדרה נדר
צילום: AP
עומרי אבני. שנתיים לא קלות
צילום: אורלי זיילר
האלוף שטרן הודיע את הבשורה למשפחת גולדווסר
צילום: אורלי זיילר
מומלצים