שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  סקירת תוכנה: אבטחה משולבת עם Norton 360

  חבילת האבטחה המשולבת של Norton תספק לכם אנטי-וירוס, חומת אש, פתרון גיבוי, מסנן הורים ועוד. בדקנו

  עבור רוב קוראי המדור, הבחירה הנפוצה ביותר בקטגוריית חבילות האבטחה היא חבילת Norton Internet Security 2008 (להלן NIS 2008), שמאפשרת לקחת את המצערת ואת הסטיק לידיים, ולשלוט ביד רמה על הנעשה במחשב.

   

  משתמשים פחות טכניים יעדיפו דווקא את Norton 360 Version 2.0, שמוסיפה יכולות גיבוי וכוונון. היתרון הבולט ביותר של חבילה זו הוא שהיא עובדת בשקט, בלי להפריע למשתמש, וחוסכת לכם את הצורך לתפקד כמוקד תמיכה טכנית.

   

  החבילה מריצה את כל הסריקות והמטלות השוטפות כשהמחשב נמצא במצב מנוחה, והיא חכמה מספיק להשעות אותן בזמן שימוש בסוללות (במחשב נייד). אפשר אפילו להורות לה לכבות את המחשב לאחר סיום כל המטלות - וכך אפילו לחסוך בחשמל.


   

  אבטחה שקטה וחזקה

  החבילה כוללת בתוכה גם כלי גיבוי משופר, הכולל כעת יעדי גיבוי חדשים - iPod, תקליטור Blu-ray ותקליטור HD DVD (האחרון בעיקר בשביל הפרוטוקול). יש אפשרות לגבות מספר מחשבים לשרת משותף, ואפשרות לחיווי חזותי לגבי קבצים שזקוקים לגיבוי. אחזור קבצים או מציאת קובץ ספציפי הפכו למשימות קלות יותר לביצוע.

   

  מודול הכוונון מאפשר לנקות מהרישום (Registry) ערכים לא שימושיים או שגויים.

   

  בדומה לחבילת NIS 2008, גם כאן תמצאו הגנה על סיסמאות ומידע אישי, במטרה למנוע גניבת זהויות. החבילה שומרת על המידע הרגיש החל מרגע ההרשמה לאתרים שמוגנים בסיסמה, ולאחר מכן מבצעת את תהליך ההזדהות באופן אוטומטי. היא גם יכולה לשמור "כרטיסי" מידע אישי לצורך מילוי טפסים באופן אוטומטי.

   

  תכונות נוספות שניתן למצוא בשתי החבילות כוללות אבטחה לרשת המקומית, ניטור מרחוק ברשת המקומית וצ'ט חי עם אנשי תמיכה טכנית. 


   

  הודפת וירוסים

  חומת האש של חבילת 360 מבוססת על טכנולוגיה זהה לזו של NIS 2008, אבל היא שקטה יותר ממנה. אולי היא קצת פחות אפקטיבית ממנה, אבל היא הרבה פחות מפחידה את המשתמשים המתחילים - ובכך כוחה.

   

  האנטי-וירוס של 360 התגלה כטוב למדי - רק קצת פחות טוב מזה של NIS 2008. כשהאנטי-וירוס עסוק בהדיפת התקפות וירוסים המשתמש רואה הודעה חביבה בנוסח "Processing threats", וגם אותה אפשר להסיר.

   

  תפריט Quick Tasks שימושי מופיע בזריזות כשממקמים מעליו את סמן העכבר. יש ללחוץ על כפתור Fix על מנת לתקן בעיות שהתגלו.

   

  בגרסה זו מוסיפה סימנטק שכבות נוספות של הגנה דוגמת בקרת הורים, שניתן להתאים באופן פרטני לכל משתמש צעיר (הכלי עדיין בסיסי למדי בהשוואה לחלופות). מנגנון סינון דואר זבל אמור להיות משופר, אולם בדיקותי מעלות שהוא עדיין מהווה עקב אכילס בחבילה. כך או כך, בדברים החשובים - זו חבילה טובה באמת, שראויה לתואר בחירת העורך.


   

  Norton 360 Version 2.0

   

  ציון:


   

  מחיר: 3 רישיונות ב-80 דולר

   

  יתרונות: חומת אש מוצלחת והגנה רבת עוצמה נגד רושעות, סריקה אוטומטת ברקע, גיבוי מקומי או מקוון, מנגנון חדש לניקוי הרישום, אפשרות עזרה אנושית בצ'ט חי, הגנה על מידע אישי וסיסמאות.

   

  חסרונות: דיוקו של מסנן דואר זבל - טעון שיפור, בקרת ההורים בסיסית ביותר, ניטור מרחוק בסיסי ביותר, ואינו מאפשר לפתור חלק גדול מהבעיות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים