שתף קטע נבחר

בירנבוים מתעקש: רוצה את סולומון במכבי ת"א

בהנהלה הצהובה זועמים על התנהלותו של רכז פנרבחצ'ה אולקר, אבל לא יילחמו ברצונו העז של המאמן. בימים האחרונים חודש הקשר עם סולומון וכעת תנסה סגנית האלופה לסגור את העיסקה בהקדם האפשרי

הפאזל של מכבי תל אביב לעונה הקרובה הולך ונשלם. מלבד עתידו הלא ברור של ליאור אליהו, המשבצת היחידה שנותרה פנויה היא דווקא החשובה ביותר - של הרכז הזר שאמור להוביל את הקבוצה. המאמן אפי בירנבוים סימן עם כניסתו לתפקיד את וויל סולומון, ולאחר שהאמריקני נעלם עברו הצהובים בין כמה וכמה מועמדים, אולם כעת הם חוזרים אל רכזם מלפני שנתיים.

 

למעשה, העיסקה עם סולומון היתה סגורה כבר לפני מספר שבועות. סגנית האלופה שלחה לשחקן חוזה חתום, אולם הוא נעלם והחל לסגת בו מאפשרות הקאמבק לתל אביב. בהנהלת המועדון היו מוכנים להמשיך הלאה, אלא שבירנבוים לא ויתר. בימים האחרונים חודש הקשר עם רכזה של פנרבחצ'ה אולקר וכעת נראה כי הסיכויים שוב נוטים לטובתו.


וויל סולומון. יחזור למדים הצהובים? (צילום: ג'טי אימג'ס)

 

ראשי מכבי זועמים על התנהלותו של סולומון במשא ומתן מולם, אבל לא יעמדו על רגליהם האחוריות אל מול רצונו העז של בירנבוים.

בקבוצה מודעים לכך שהזמן אינו פועל לטובתם ולכן עושים מאמץ לסגור את העיסקה, לכאן או לכאן, בהקדם האפשרי. החשש המקנן הוא שסולומון יוסיף למשוך את הצהובים ובסופו של דבר הם ייוותרו ללא רכז בכיר.

 

שיחות ראשוניות התקיימו עם רכז אלבה ברלין, בובי בראון. עם זאת, בירנבוים התלהב ממנו פחות מאחרים ולא רואה בו אופציה מועדפת. בחו"ל מתפרסמים שמות שונים בנוגע למכבי. כך, למשל, פורסם בארצות הברית כי הקבוצה מתעניינת בדניאל יואינג מחימקי מוסקבה. חברו בבירת רוסיה, קליי טאקר, שוחרר באופן רשמי מהקבוצה - וסוכנו טען כי הוא קרוב לסיכום בסגנית האלופה הישראלית. עם זאת, קשה להאמין שזהו השחקן שמכבי תביא, מאחר שמדובר בסקנד גארד.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
וויל סולומון. אפי רוצה אותו
צילום: AFP
צילום: רויטרס
קליי טאקר. לא צפוי להגיע
צילום: רויטרס
מומלצים