שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  "איך לשכנע אותה שזה לא יכאב?"

  יחסי מין אנאליים הם חלק מהרפרטואר המיני למימוש האהבה, התשוקה וחדוות המין בזוגיות. פי הטבעת הוא אזור ארוגני מאוד אצל נשים ואצל גברים, והמגע בו יכול לענג את שני המינים. אז אל תתפלא אם היא תבקש לנסות את זה עליך קודם

  שאלה:

  אשתי ואני בשנות ה-40 לחיינו. אני מאוד רוצה לנסות מין אנאלי, זה מאוד מסקרן אותי ומושך אותי, אבל אשתי לא מתלהבת. איך מתכוננים לכך? האם צריך לעשות חוקן? אם כן איך עושים זאת? ובכלל, איך אני יכול לשכנע אותה שזה לא יכאב?

   

  תשובה:

  כשדיברתי עם אשתי וניסיתי לשכנע אותה שזה לא יכאב, היא התלהבה ואמרה לי שהיא בטוחה שזה לא יכאב לי...

   

  יחסי מין אנאליים הם דרך טבעית לביטוי המיניות כחלק מהרפרטואר המיני למימוש האהבה התשוקה וחדוות המין בזוגיות. פי הטבעת הוא אזור ארוגני מאוד אצל נשים ואצל גברים, והמגע בו יכול לענג את שני המינים.

   

  במחקרו של האנט משנת 1977 דווח על 25% מהנשים שניסו לקיים מין אנאלי. אצל רדבוק בשנות ה-80 דווח על 43% שניסו, אבל רובן ציינו שפעילות זו אינה חביבה עליהן, בלשון המעטה.

   

  יחד עם זאת, במסגרת עבודתי נתקלתי בנשים שאכן נהנות ממין אנאלי. הן העידו שגירוי פי הטבעת מזרז להן את האורגזמה, בכלל המגע והחיכוך באזור גורמים להן עונג מסוג שונה מזה שבכניסה הקדמית.

   

  לא מעט גברים מעידים על הנאה מרובה

  גם לא מעט גברים מעידים על הנאה מרובה ממגע סביב פי הטבעת ובתוך החלחולת, והם לא בהכרח הומוסקסואלים.

   

  הישבן, החלחולת, ובעיקר פי-הטבעת הם אזורים ארוגניים מאוד רגישים למגע. הגירוי יכול להיות על-ידי מגע באצבע או ליקוק (רימינג) ועד החדרת איבר המין או חפצים כמו דילדו.

   

  למבקשים להתנסות במין אנאלי, הזמן המומלץ הוא מספר שעות לאחר הארוחה (לא מיד), ולאחר עשיית הצרכים, כדי שלא יקרה משהו שיפגע בכבודנו בעודנו מרפים את אחורינו.

   

  בשלב ההכנה, יש לשטוף את פי הטבעת, והמהדרין יעשו גם חוקן. יש חוקן שניתן לקנות בבית המרקחת – אמפולה עם נוזל המוחדר לחלחולת דרך פי הטבעת וגורם התרוקנות. יש אפשרות גם לבצע חוקן ביתי מאולתר במקלחת, עם מים פושרים.

   

  בחדירה עצמה יש להשתמש תמיד בחומר סיכה, עדיף על בסיס מים. כדי להרחיב את פי הטבעת, כמו כל רקמה שרירית, יש לעשות זאת בהדרגה. לא ביום אחד נהיים גמישים ועושי שפגאט. רצוי, אך לא הכרחי, להתחיל להחדיר לפי הטבעת אצבע עם הרבה חומר סיכה, הכי חשוב - לאט לאט. חשוב להשאיר את האצבע מספר דקות בתוך הרקטום מבלי להזיזה, כדי לתת לשרירי פי הטבעת להתרגל ל"אורח החדש".

   

  לאחר מכן, כשנוח עם האצבע, ניתן להכניס אצבע נוספת ולהמשיך עם משהו גדול יותר. חדירה בלי אימון ומתיחה הדרגתית של הרקמות עלולה לגרום כאב ואפילו פציעה של פי הטבעת. חשוב לציין כי ביחסים הטרוסקסואליים, כשהגבר הוא האקטיבי, אסור לקיים יחסים אנאליים ומיד לאחריהם יחסי מין רגילים בנרתיק, בגלל חשש לזיהום.

   

  כמה דברים שכדאי לדעת:

   

  • ייתכן שתוך כדי ו/או מיד אחרי יהיה לחץ לרוץ לשירותים. ייתכן גם שחרור נפיחה.

  • ייתכנו כאבים בעכוז מספר ימים לאחר ה"שימוש".
  • לא רצוי לקיים מין אנאלי למי שסובל מטחורים.
  • אין מניעה לקיים מין אוראלי-אנאלי (ליקוק) כל עוד מקפידים על היגיינה.
  • לא להחדיר חפצים גדולים, חדים, או כאלה שעלולים להיעלם לבלי שוב ולהריץ אתכם לחדר המיון.

   

  ולבסוף, לידע כללי, עד 1988 היו אסורים בישראל מעשי סדום, גם אם נעשו בהסכמה. תיקון חוק העונשין באותה שנה, ביוזמת שולמית אלוני, שינה את החוק. אז מותר. אם תצליח לשכנע את אשתך - נסו ואולי גם תיהנו.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: index open
  "זה מאוד מסקרן אותי ומושך אותי, אבל אשתי לא מתלהבת"
  צילום: index open
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים