שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  ישראלי נעדר בלאוס בעקבות תאונת שייט
  אבנר ברדוגו שט עם חברו בנהר המיקונג בלאוס, ככל הנראה הסירה נתקעה בסלע והתהפכה. החבר הצליח לחלץ את עצמו, אך עקבותיו של ברדוגו נעלמו. משרד החוץ מסייע למשפחה, שמתכוונת לממן משלחת חיפושים

  מטייל ישראלי, שיצא לטיול בלאוס, נעדר משעות הבוקר (יום ו') לאחר שסירת הקאנו בה שט בנהר מיקונג התהפכה. החבר, שיצא איתו לטיול עדכן את בני המשפחה. ממשרד החוץ נמסר כי הקונסול הישראלי בוייטנאם יצא למקום התאונה. משפחתו של הנעדר מבקשת להוציא משלחת חיפוש מישראל.

   

  אבנר ברדוגו מרמת-ישי יצא בתחילת החודש לטיול בדרום מזרח אסיה ביחד עם חבר. הוא שט יחד עם חברו בסירת קאנו על נהר המיקונג, ככל הנראה הסירה נתקלה בסלע והתהפכה, ושניהם נפלו למים. החבר יצא מהנהר, אך לא מצא את ברדוגו. החבר יצר קשר עם בני משפחתו של הנעדר.

   

  איריס, קרובת משפחתו של ברדוגו, סיפרה ל-ynet: "מאותו רגע הבנו שאנחנו רוצים להוציא משלחת חילוץ, כמה שיותר מהר ללא קשר לאישור חברת ביטוח - לכן היא במימון פרטי ובסיוע של משרד החוץ. בצהריים יצאה משלחת של שלושה אנשים, חלקה במימון המשפחה, חלק דרך חברת כלל. הטיסה אמורה להגיע לשם מחר בשעות הצהריים".

   

  על ברדוגו, היא סיפרה: "מדובר בבחור אחראי, מלח הארץ, בעל שיעור קומה. הם יצאו בסירה לנהר, זה לא ראפטינג מטורף וחסר אחריות, זה כנראה צירוף מקרים וביש מזל. משרד החוץ הצליח להוציא משלחת ראשונית. חשוב לנו מאוד להוציא מחר מסוק ואנחנו מקווים. מחר בבוקר במימון המשפחה ובעזרת משרד החוץ יועלה מסוק חיפוש לאוויר.

   

  • מי שרוצה לסייע למשפחה יכול לבצע העברה בנקאית ל-בנק דיסקונט סניף מספר 095 חשבון 12878, תחת השם "תרומות לחילוץ אבנר". לתרומה של 10 שקלים ניתן לשלוח את המילה "חילוץ" ב-SMS למספר 3377. 

   

  המידע הראשוני הגיע באימייל האדום .

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אבנר ברדוגו
  נהר בלאוס. ארכיון
  צילום: עינב ברזני
  מומלצים