שתף קטע נבחר

תעלומה בכנסת: מי משלם בשטרות מזויפים?

הנחיה חדשה לעובדי המזנונים במשכן מבקשת מהם להקפיד ולבדוק כל שטר שמתקבל מבאי המקום. העובדים גם צויידו בעטים מיוחדים לגילוי שטרות מזויפים. אחד מבעלי הרשת שמפעילה את המזנונים במשכן: עד כה שילמתי את החוסר מכיסי, אך אם זה יימשך נפנה לקצין הכנסת

מי משלם בשטרות מזויפים במזנון הכנסת? עובדי המזנונים בכנסת קיבלו היום (ג') הנחייה להקפיד ולבדוק כל שטר שמתקבל מבאי המקום. ל-ynet נודע כי הסיבה להנחייה היא שטרות מזויפים שנמצאו בקופות במהלך ספירות הכסף.

 

במזנוני הכנסת סועדים חברי הכנסת, אנשי מנגנון הכנסת ואורחים נוספים שמגיעים לדיונים ולפגישות שונות במשכן. בימים האחרונים הפיצו בעלי חברת "קופי-שופ", המפעילה את המזנונים, מכתב ובו דווח לעובדים על גילוי השטרות המזויפים והם נתבקשו לגלות עירנות גבוהה יותר. בנוסף, ציידו בעלי החברה את הקופות בעטים מיוחדים שמגלים שטרות מזויפים.

 

אחד מעובדי המזנון סיפר בשיחה עם ynet: "המנהלים דיברו איתנו אתמול וסיפרו שהתגלו כמה וכמה שטרות מזויפים במהלך ספירת הכסף. הם ביקשו שנסתכל על השטרות ובמידת הצורך שנשתמש בעט המיוחד. אני לא יודע מי שילם בשטרות האלה, אבל אני מקווה שזה קרה בתום לב".

 

ירון מנשה, מבעלי רשת "קופי-שופ" מסר בתגובה: "זו לא הפעם הראשונה ששטרות מזויפים מתגלים בתום יום העבודה במהלך ספירת הכסף. אלא שלאחרונה המקרה חזר על עצמו כמה פעמים ובהיקפים גדולים יותר. עד כה השלמתי את החוסר מכיסי מבלי ליידע איש בהנהלת הכנסת, אך אם המקרה יישנה - נפנה לקצין הכנסת ונגיש תלונה בעניין".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מזנון הכנסת (ארכיון)
צילום: דן בלילטי
מומלצים