שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  צילום: ויז'ואל פוטוס

  אין לה מנוחה

  כולם מתחתנים עם כולם, מזדקנים מבלי לצבור ולו קמט אחד ומצליחים לשרוד כך כבר אלפי פרקים. למרות השחיקה, תמי פרנצס עדיין מכורה ל"צעירים חסרי מנוח"

  היום המצב כבר הרבה יותר טוב. אני כבר לא מתפרקת בכל פעם מחדש, היום אני כבר יכולה להתמודד עם המציאות, המציאות הקשה שחייהם ממשיכים גם בלעדיי. היום, אם קורה שפיספסתי פרק של "צעירים חסרי מנוח" ולא הספקתי להשלים אותו במרתון של סוף השבוע, אני עוברת את זה בשלום.

   

  כן, דברים השתנו. אני כבר לא קוראת את תקצירי הפרקים ב"פנאי פלוס" מדי שבוע וכועסת על הספוילר שאני עושה לעצמי. היום - אני עצמי - הרבה פחות חסרת מנוח. פעם? פעם הייתי מסורה יותר. בכל יום רואה את השידור המקורי ואת החוזר, ובמקביל קוראת את התקצירים של השבוע העוקב. עם חלוף השנים ואלפי הפרקים, הבנתי שכמו החול הזורם בשעון החול, ככה זורמים חיינו. אם זיהיתם את הפתיח של "ימי חיינו" מסתתר בין שורות אלו – מצבכם חמור לא פחות משלי.

   

  "צעירים חסרי מנוח" מגוללת, לאורך שנים ארוכות, את קורותיהם של שתי משפחות אמידות, שבבעלות כל אחת מהן חברת קוסמטיקה. היריבות המקצועית הופכת, איך לא, ליריבות אישית, בצד יחסים רומנטיים כאלו ואחרים.


  "צעירים חסרי מנוח". סאגה אינסופית וממכרת

   

  אם אתה בן אדם אופטימי וחיובי, סביר להניח שתצליח לראות את היתרונות העצומים בכך שהעולם מורכב מ-20 איש שרובם כבר היו נשואים בינם לבין עצמם, הילדים של כולם מגיעים פתאום יחד לגילאי ה-20 שלהם (אפילו אם נולדו בשנתונים שונים) וגם הם מתחילים להתחתן ולצאת זה עם זו, וכל זה קורה מבלי שלזקני השבט תתווסף ולו שערה אפורה אחת או קמט קטן בזווית העין.

   

  עד החתונה (הבאה) זה יעבור

  לשם ההמחשה, מעט מן הטור יוקדש לחוסר המנוחה העיקרי בסדרה - במסגרתו כולם מתחתנים עם כולם - ולגולל בפניכם סקירה קצרה של חיי הנישואין לדורותיהם של המשפחות אבוט וניומן.

   

  ויקטור ניומן, הקודקוד המשופם, התחיל את חיי הנישואין כשאסף לביתו רקדנית אקזוטית (ניקי) והתחתן איתה. כעבור כמה שנים הם התגרשו, התחתנו, התגרשו... וכך הלאה. נכון לפרק 4300, הם שוב נשואים. בדרך, כל אחד חבק לצידו שלל בני

  זוג: ויקטור נשא (ושוב- לא פעם) את אשלי לבית אבוט. כמו כן, הייתה לו אישה עיוורת העונה לשם הרומנטי "hope" , האדריכלית המופלאה דיאן ועוד.

   

  ובמעבר חד - נשוב אל ניקי: בין לבין הנישואים לוויקטור היא היתה נשואה גם לג'ק אבוט (האח של), בראד קרלטון וגם לאיזה דר' סטיבן שטרח להציל אותה. או שאולי בעצם היתה זו אשלי שנישאה לאותו ד"ר סטיבן שהציל אותה פעם... ומה עם אשלי באמת? זו שהיתה נשואה, בין היתר, לוויקטור ניומן? היום היא נשואה לבראד קרלטון. הוא, כאמור, היה נשוי בעבר לאחותה טרייסי, שבתורה התחתנה מאוחר יותר עם המו"ל שלה.

   

  דילגנו מאשלי לטרייסי וכמעט פיספסנו את ג'ק (או "ג'ק המחייך" כמו שהוא קורא לעצמו כשהוא מהרהר עם עצמו בקול רם מדי כמה פרקים). ג'ק היה רווק מהולל עד גיל די מופלג, אבל כשאחיותיו כבר היו נשואות כמה פעמים הוא עדיין התבושש מהתמסדות. אבל ברגע שהוא התחיל – הוא הדביק יפה מאוד את הפער, ופה גוברת האיכות על הכמות.

   

  הנשים שנשא ג'ק עד כה, למיטב זכרוני, הן ניקי (ראו מעלה) ועוד שתיים: האחת היא דיאן, האדריכלית המתוחכמת, שבעברה גם חיי נישואים עם ויקטור, ופיליס.

  השתיים האלה מנהלות קרב ארוך שצץ בעקבות בנה של דיאן שנוצר, כך מתברר, מגניבת זרעו של ויקטור, שהוחלף בבנק הזרע עם זרעו של ג'ק.

   

  אמין? לא! מקומם? ודאי! מעליב את האינטלגנציה של הצופה הפוטנציאלי – נו, התשובה ברורה. אז נשאלת רק השאלה למה? למה עשרות אלפים (לפחות בארה"ב) צופים יום-יום באיוולת הזו שנמשכת על פני למעלה מ-4000 פרקים? בשנים, אני סוחבת את המעמסה הזו כבר 14 שנה. אז אם כן, למה?

   

  התשובה המתבקשת: למי איכפת? אם להסתכן בקלישאתיות, הסדרה היא כמו הטרניג המהוה מכיתה ו' שקשה לוותר עליו. כן, כנראה ש"צעירים חסרי מנוח" היא ה "fruit of the loom" שלי.

   

  • ומה הרגלי הצפייה המגונים שלכם? טקבקו לנו

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: איי פי
  "צעירים חסרי מנוח". היום זה כבר יותר קל
  צילום: איי פי
  לאתר ההטבות
  מומלצים