שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  אישום: איש משמרות הצניעות הכה ואיים ברצח
  אשה בת 31 מירושלים ספגה חבטות קשות ונזקקה לטיפול רפואי, רק כי לאחר גירושיה הפסיקה לנהל אורח חיים חרדי. אלחנן בוזגלו מואשם שיחד עם חבריו פרץ לדירתה, קשר את עיניה ותוך איומים חקר אותה על יחסים עם גברים

  מה עונשה של אשה שחזרה בשאלה וכבר אינה מנהלת אורח חיים חרדי? לפי כתב אישום שהוגש הבוקר (יום ה'), היא הוכתה באכזריות, ספגה איום ברצח, ועיניה נקשרו בזמן שאנשי "משמרות הצניעות" חקרו אותה על יחסיה עם גברים.

   

  פרקליטות מחוז ירושלים הגישה היום כתב אישום נגד אלחנן בוזגלו, תושב העיר בן 29 החבר בארגון משמרות הצניעות.

  מכתב האישום עולה כי הארגון, שבסיסו בשכונות מאה שערים וגאולה בירושלים, שם לו למטרה להילחם במקרים של גילויי "חוסר צניעות" כהגדרתו, ולטפל בנושאים הלכתיים שונים. זאת, תוך שימוש באיומים ואלימות.

   

  על-פי כתב האישום, לפני מספר חודשים הגיע בוזגלו יחד עם כשישה אנשים נוספים לבית בשכונת מעלות דפנה, בו מתגוררת האשה, בת 31, גרושה משנת 2005. בעברה, ניהלה האשה אורח חיים חרדי, ולאחר גירושיה חזרה בשאלה.

   

  בוזגלו וחבריו היו מצוידים באלה ובגז מדמיע. לפי הפרקליטות, הם דחפו את האשה והפילו אותה לרצפה, הכו אותה ובעטו בה בכל חלקי גופה. בהמשך, חסמו אנשי משמרות הצניעות את פיה של האשה בפיסת בד, ואיימו עליה שאם תפקח את עיניה - יותז עליה גז מדמיע והיא אף תידקר.

   

  ה"חקירה" נמשכה דקות ארוכות

  במהלך דקות ארוכות, לפי המתואר בכתב האישום, חקרו בוזגלו וחבריו את האשה בדבר קשריה עם גברים, וביקשו לקבל פרטים על אותם אנשים. החבורה גם מואשמת כי לקחה שני מכשירי טלפון ניידים של האשה, מתוך מטרה לבדוק את שמות הגברים המתקשרים אליה.

   

  כתוצאה מהאירוע נגרמו לאישה חבלות חמורות בכל חלקי גופה והיא נזקקה לטיפול רפואי.

  בהמשך, טוענת הפרקליטות, אמרו בוזגלו וחבריו לאשה כי עליה לעזוב את הדירה בה היא מתגוררת, אחרת היא תרַצח. במהלך המקרה המתואר, קיללו בוזגלו וחבריו את האשה והשתמשו במילות גנאי חריפות.

   

  בוזגלו קיבל עבור חלקו במעשה סכום של 2,000 דולר. הפרקליטות, באמצעות עורכת הדין רבקה אלקובי, מאשימה אותו בקשירת קשר לביצוע פשע, חבלה חמורה בנסיבות מחמירות, סחיטה בכוח וסחיטה באיומים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים